age of empires 2 download

Age of Empires 2 Download

Download

Age of empires 2 download pełnej wersji na PC. Pobierz grę po polsku bez żadnych ograniczeń z naszej strony!

Age of Empires 2 hd to strategia czasu rzeczywistego, która zdobyła została dodatkowo odświeżona. Zdobyła popularność na całym świecie dzięki niezwykle wciągającej fabule.

Skąd pobrać grę Age of Empires 2?


Produkcja została przygotowana przez studio Hidden Path Entertainment, które współpracowało z Microsoft Games Studios. Na naszej stronie jest dostępne age of empires 2 hd download w polskiej wersji językowej dla wszystkich fanów serii. Rozgrywka nie uległa dużym zmianom, ale grafika została znacznie poprawiona. Dzięki temu gra może zostać uruchomiona nawet na najnowszych systemach operacyjnych. Klimat jest osadzony w erze średniowiecza, a dla gracza przygotowanych zostało wiele ciekawych kampanii. Dostępnych jest aż 18 narodów, przykładowo Wikingowie, Japończycy, Bizantyjczycy, Aztekowe, Koreańczycy oraz wiele innych.

Rozbudowana technologia


Age of Empires 2 download przeznaczone jest dla wszystkich fanów gier RTS. Każda nacja różni się od siebie technologią oraz architekturą. Warto wybrać naród według osobistych preferencji, ponieważ wszystkie posiadają zarówno mocne jak i słabe strony. Zwycięstwo w grze można uzyskać poprzez militarny podbój oraz ekspansję ekonomiczną. Gracz ma do spełnienia jednak wiele innych zadań, którymi są gromadzenie wojska oraz rozbudowa miasta. Szczególnie ważny jest także rozwój technologii, ponieważ dzięki niej można uzyskać dostęp do mocniejszych oddziałów. Wszystkie bitwy prowadzone są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można poczuć prawdziwy realizm rozgrywki. Podczas bitwy można korzystać z piechoty, kawalerii oraz machin oblężniczych. Na uwagę zasługuje również możliwość korzystania z marynarki wojennej. Age of Empires 2 Definite Edition pobierz ze strony gamec i rozpocznij rozgrywkę multiplayer. Twórcy zadbali o to, żeby tryb wieloosobowy był rozbudowany i dostarczał wielu godzin rozgrywki. Dzięki platformie Steam gracze mogą dobierać się ze sobą pod względem umiejętności.

Dostępne jednostki


Na uwagę zasługuje również ranking oraz możliwość zapisania stanu gry w specjalnej chmurze. Oprawa wizualna także została poprawiona w stosunku do poprzednich części. W grze jest do dyspozycji aż 13 różnych cywilizacji, które są pogrupowane według kręgów kulturowych. Na uwagę zasługuje fakt, że cywilizacje pochodzące z tego samego kręgu mają również takie same budynki. Warto zauważyć, że dla każdej cywilizacji przeznaczony jest specjalny budynek. Jest on najdroższy i jednocześnie buduje się go najdłużej. Jeżeli przeciwnikom nie uda się w określonym czasie zburzyć takiego budynku to gracz wygrywa. Gracz może korzystać z wielu jednostek, którymi są żołnierze, wieśniacy oraz machiny oblężnicze i statki. Piechota również występuje w 5 poziomach. Ilość jednostek w grze jest naprawdę bardzo duża i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie ważne jest zbieranie surowców takich jak złoto, kamień, żywność oraz drewno. Kamień możesz uzyskać dzięki kamieniołomom. Uprawianie pól prowadzi do gromadzenia żywności, tak samo jak łowienie ryb oraz polowanie na zwierzęta. Transakcje handlowe są dokonywane z kolei na specjalnych targowiskach.

Zdobycie surowców


Ciekawym rozwiązaniem jest fakt, że zdobyte surowce możesz przekazać innym graczom. Z gromadzonych surowców można korzystać w każdym momencie, bez względu na to jaka panuje sytuacja na mapie świata. Age of Empires jest niezwykle cenioną grą strategiczną, która na stałe zajęła miejsce w historii strategicznych gier komputerowych. Rozwijanie cywilizacji oraz tworzenie wojsk jest szczególnie wciągające i zapewnią wysoki poziom zabawy. Poziom trudności jest również odpowiednio dopasowany. Ciekawym rozwiązaniem jest fakt, że gracz może zmienić poziom trudności. Twórcy zapewniają, że produkcja zapewnia zabawę na ponad 200 godzin. Rozgrywka wieloosobowa jest jednak znacznie bardziej rozbudowana i pozwala rywalizować wspólnie z przyjaciółmi. Głównym celem jest pozyskiwanie zasobów oraz stawianie nowych budynków. Rekrutowanie jednostek również jest bardzo ważne, ale nie należy zapominać o rozbudowie swojego imperium. Szczególnie istotna jest walka z przeciwnikami, ponieważ do każdej bitwy trzeba odpowiednio dopasować armię.

Dopasowanie strategii


Najważniejsza jest strategia oraz właściwa taktyka, ponieważ w wielu sytuacjach mniej liczebna armia może pokonać wroga. Nie można skupiać się tylko na ofensywie, ponieważ w ten sposób siedziba zostanie pozostawiona bez żadnej ochrony. Takie działanie sprawi, że wrógł szybko to wykorzysta i będzie mógł zastosować oblężenie. Dla gracza jest dostępnych aż siedem kampanii fabularnych. Dodatkowo można rywalizować w formie szybkiej potyczki. Polega ona na tym, że gracz rywalizuje z siłami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Grafika jest znacznie lepsza, ponieważ produkcja może działać nawet w rozdzielczości 4k. Interfejs użytkownika oraz ścieżki dźwiękowe także zostały ulepszone. Na szczególną uwagę zasługują również liczne szczegóły, które twórcy gry zdecydowali się zaimplementować. Są to między innymi orły, które latają nad lasem, ślady kopyt oraz burzone mury. Warto zauważyć, że budynki mogą się rozpadać na oczach gracza i zostają wtedy po nich pojedyncze kamienie.

Pobierz Age of Empires 2

pobierz age of empires 2


Sztuczna inteligencja jednostek w grze także została poprawiona. Potrafią one teraz przeprowadzić odwrót oraz wciągać wrogie jednostki za mur. Dzięki takim rozwiązaniom rywalizacja jest znacznie ciekawsza i wymaga większego zaangażowania. Zostały wprowadzone również formacje, które działają dobrze jedynie na otwartej przestrzeni. Warto jednak omijać powierzchnie, na których występuje wiele drzew, ponieważ jednostki mogą się pogubić. Bardzo przydatny jest specjalny marker interfejsu, który informuje ilu robotników obecnie nie pracuje. Bardzo ciekawe są misje, które przedstawiają chronologicznie ułożone opowieści. Takie rozwiązanie sprawia, że fabuła jest bardzo wciągająca, a wszystkie wydarzenia śledzone są przez gracza z zaciekawieniem. Wymagania sprzętowe również nie są wysokie, dlatego każdy powinien uruchomić grę na swoim komputerze. Potyczki z przeciwnikami są naturalne, a wszystkie jednostki zachowują się w charakterystyczny dla siebie sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *