diablo 2 download

Diablo 2 Download

Download

Diablo 2 Download gry bez klucza w wersji PL. Na naszej stronie znajdziesz pełną wersję Diablo II do pobrania po polsku. Diablo 2 jest jedną z najpopularniejszych gier akcji, która zyskała popularność na całym świecie. Jeżeli mamy chwilę wolnego czasu i chcemy przenieść się w mroczny świat fantasy, to jest to idealna pozycja.

Kontynuacja fabuły


Produkcja Diablo okazała się przełomowym momentem w historii wydawnictwa Blizzard Entertainment. W przypadku drugiej części mamy do czynienia z kontynuacją fabuły. Diablo 2 do pobrania w pełnej wersji znajduje się na stronie gamec.pl. Wystarczy kliknąć pobierz i już po kilku minutach możemy włączyć się w rozgrywkę. Od pierwszej części gry minęły aż cztery lata, dlatego twórcy mieli wystarczająco dużo czasu, żeby poprawić wszystkie błędy i wypuścić jeszcze lepiej dopracowaną produkcję.

Wprowadzone zmiany


Priorytetem było zachowanie mrocznego klimatu, ale jednocześnie wprowadzenie wielu zmian oraz nowości, które miały całkowicie zmienić mechanikę rozrywki. Akcja cały czas rozgrywa się w świecie zwanym Sanktuarium, a gracz dowiaduje się, że zwycięstwo nad Panem Grozy nie było jednak całkowite. Tytułowemu Diablo udało się opętać księcia Aidana, który był jego pogromcą. W ten sposób demon odzyskał siły, a jego celem jest wyzwolenie braci, którymi są Baal oraz Mefisto. Ich zjednoczenie oznacza koniec ludzkości, dlatego celem gracza jest pokrzyżowanie ich planów. Pobierz diablo 2 ze strony gamec.pl w polskiej wersji językowej i wciel się w amazonkę, barbarzyńcę, paladyna, nekromantę lub czarodziejkę. Wyboru postaci dokonujemy na samym początku rozgrywki i warto pamiętać, że każdy z bohaterów charakteryzuje się innymi zdolnościami oraz atrybutami. Dlatego należy dostosować taktykę walki do umiejętności danego bohatera.

diablo 2 pobierz

Rozwijanie postaci


Diablo 2 download to typowa gra RPG, w której możemy rozwijać swoją postać i zdobywać doświadczenie. Do dyspozycji graczy dostępne są aż cztery ogromne krainy, które dzięki użyciu specjalnego generatora za każdym razem wyglądają inaczej. Podczas podróży spotkamy wiele niezależnych postaci oraz zmierzymi się z niezliczoną liczbą potworów za zabicie których otrzymamy punkty doświadczenia. Na uwagę zasługuje fakt, że na mapie zostały również rozmieszczone ukryte skarby oraz przedmioty. Tak jak w poprzednich częściach jest ich bardzo dużo, a niektóre z nich są naprawdę przydatne, dlatego warto je zdobywać. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość osobistego generowania przedmiotów, które będą posiadać oryginalne właściwości magiczne. Gracz ma możliwość wyboru stopnia trudności rozgrywki. Dostępne są trzy: normalny, koszmar oraz piekło, a odblokować następny poziom możemy dopiero wtedy, gdy ukończymy kampanię. Wprowadzony został również tryb kooperacji, w którym jednocześnie może brać udział aż osiem osób, które podłączone są do rozgrywki przez internet. Na wyróżnienie zasługuje również oprawa audiowizualna, która stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Grafika


Grafika jest charakterystyczna dla wszystkich gier typu RPG, ale wszystkie postaci zostały stworzone w modelach 3D. Elementy otoczenia również są animowane, dzięki czemu całość wygląda znacznie bardziej realistycznie. Ścieżka dźwiękowa jest także bardzo dobrze dopasowana i doskonale współgra z mrocznym klimatem świata Sanktuarium. Warto zauważyć, że została stworzona przez Matta Uelmena, który jest znanym kompozytorem na całym świecie. Jedną z najpopularniejszych postaci w grze jest amazonka, której główną bronią jest łuk oraz kusza. Jest to bohater idealny dla osób, które cenią sobie walkę na dystans. Należy jednak pamiętać, że amazonka bardzo dobrze radzi sobie również z włócznią oraz oszczepem, dzięki czemu okazuje się przydatna podczas walki w zwarciu. Jej specjalną umiejętnością jest możliwość przywołania Walkirii. Warto zauważyć, że siła rośnie wprost proporcjonalnie do wzrostu umiejętności Amazonki. Drugą ciekawą postacią jest nekromanta, który potrafi posługiwać się mocami śmierci. Jego główną bronią jest różdżka, za pomocą której może on wskrzesić szkieletowych wojowników, którzy są nieocenionym wsparciem podczas walki.

Diablo 2 Download – umiejętności


Wraz z upływem czasu oraz rozwojem umiejętności nekromanta jest w stanie przywołać golema, a po osiągnięciu maksymalnego poziomu może ożywić zabite potwory, które po wskrzeszeniu staną po jego stronie. Niezwykle przydatnym atrybutem nekromanty są klątwy, które mogą w znaczny sposób osłabić przeciwnika. Posiada on także zaklęcia ofensywne, dzięki którym jest w stanie bezpośrednio zaatakować wroga. Zdecydowanie najpopularniejszą postacią jest barbarzyńca, który jako jedyny umie władać dwuręcznym mieczem przy użyciu tylko jednej ręki. Charakteryzuje się on ponadprzeciętną siłą oraz charyzmą. Barbarzyńcy mogą stosować okrzyki oraz zawołania bitewne, które mogą osłabić morale wrogich jednostek. Na uwagę zasługuje fakt, że barbarzyńcy zamieszkują północne krainy Sanktuarium. Ciekawym bohaterem jest również paladyn, który posiada tak zwane błogosławione umiejętności. Nie ma on tak dużej wytrzymałości oraz siły, jak barbarzyńca, ale posiada inne atrybuty dzięki którym jest także bardzo skuteczny podczas walki. Jego najciekawszą umiejętnością jest Pięść Niebios, czyli czar zadający masowe obrażenia wszystkim nieumarłym.

diablo 2 do pobrania pl

Główni bohaterowie w Diablo 2 do pobrania


Głównym celem paladynów jest walka z Mroczną Trójcą, czyli siłami ciemności. Ostatnim bohaterem występującym w Diablo 2 jest czarodziejka, która potrafi używać wyłącznie magii. Jest to odpowiednik czarodzieja, który występował już w poprzedniej części. Postać charakteryzuje się znajomością dużej liczby zaklęć, do których należy między innymi kula ognia, zamieć śnieżna oraz burza. Władanie warunkami atmosferycznymi jest niezwykle przydatne i w znaczy sposób zwiększa szanse podczas starcia. Czarodziejki mieszkają w różnych miejscach i są wybierane z siedmioletnich dziewczynek jako osoby odznaczające się ponadprzeciętnymi umiejętnościami. W porównaniu do poprzedniej części gry potwory mają znacznie więcej punktów życia oraz zadają większe obrażenia. Dlatego poziom rozgrywki już na samym starcie jest dość utrudniony. Na mapie można również spotkać unikalne potwory, które występują razem z towarzyszącymi im sługami. Misje można wykonywać zarówno w trybie jednoosobowym, jak i multiplayer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *