euro truck simulator 2 download

Euro Truck Simulator 2 Download

Download

Euro Truck Simulator 2 do pobrania w pełnej wersji na PC. Pobierz grę po polsku dzięki naszemu najnowszemu rozwiązaniu – instalki Euro Truck Simulator 2 download.

Powszechnie uznaje się, że praca kierowcy jest mało ciekawa i monotonna. Ciągłe wyjazdy i bycie poza domem może się negatywnie odbić na psychice, ale są osoby, które kochają ten zawód. Euro Truck Simulator 2 download jest dostępny u nas na stronie gamec.pl w pełnej wersji.

Fabuła gry


Dzięki tej grze możesz spełnić swoje marzenia o zostaniu kierowcą tira bez wychodzenia z domu. Nie trzeba nawet wydawać pieniędzy na drogi pojazd transportowy, ponieważ produkcja jest niezwykle realistyczna. Wystarczy uruchomić grę i ruszyć w podróż po Europie. Do dyspozycji gracza oddane zostały faktycznie istniejące marki tirów. Oprócz tego każdy pojazd można dostosować do osobistych preferencji. Należy pamiętać, że dotyczy to nie tylko kosmetycznych zmian, takich jak dorzucenie światełek i kolor lakieru, ale również możliwa jest wymiana całego zawieszenia oraz silnika. Można nawet całkowicie zmienić wygląd kabiny i dostosować ją do własnych potrzeb. Auto można modyfikować bez końca, co jest niewątpliwie dużą zaletą tej produkcji. W kabinie kierowcy spędzimy wiele długich godzin, dlatego trzeba ją odpowiednio przygotować przed trasą. Im więcej czasu spędzisz na szosie, tym większą liczbę dostępnych misji będziesz mieć do przejścia. Wykonuje się je w różnych częściach świata, dlatego nie można raczej narzekać na nudę. Żeby pozyskiwać nowych zleceniodawców, trzeba dbać o ciągły rozwój zawodowy. Tirowi specjaliści zarabiają zdecydowanie więcej, dlatego warto pnąć się po szczeblach kariery i systematycznie wchodzić coraz wyżej.

Zarządzanie własną flotą w ETS 2


Na początku jeździsz cudzym wozem, żeby na samym końcu samodzielnie zarządzać całą flotą. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dostępne są też dodatkowe pakiety z różnymi częściami Europy. Za produkcję odpowiedzialne jest czeskie studio SCS Software. Pobierz ETS 2 i już dziś wciel się w rolę kierowcy ciężarówki oraz właściciela dużej firmy transportowej.

pobierz euro truck simulator 2 na pc

Cała zabawa polega na tym, że trzeba przewozić ładunek między różnymi miastami na terytorium całej Europy. Schemat rozgrywki jest identyczny jak w poprzednich częściach serii Euro Truck Simulator. Twoim zadaniem jest wejście za kierownicę ciężarówki i dostarczenie w jak najkrótszym czasie ładunku we wskazane miejsce. Można korzystać z pojazdów między innymi takich producentów jak Scania i Mercedes. Wszystkie ciężarówki zostały wiernie odwzorowane i wyglądają jak prawdziwe. Model jazdy jest również bardzo realistyczny, a widok z kabiny pojazdu pozwala poczuć się przez chwilę jak prawdziwy kierowca tira. W trakcie rozgrywki gracz odwiedzi wiele znanych miast europejskich, takich jak: Amsterdam, Genewa, Budapeszt, Berlin, Wrocław, a także wiele innych.

Modyfikacja ciężarówek


Druga odsłona ETS wnosi także sporo nowości. Przede wszystkim wprowadzona została swobodna modyfikacja ciężarówek, które można dostosować do własnych preferencji. Projekty miast zostały poprawione, a sieć dróg i autostrad jest teraz znacznie bardziej rozbudowana. Pomocny może być też doradca drogowy, który pełni funkcję GPS-a i pomaga przy nawigowaniu. Oprócz tego podaje też ważne informacje, takie jak aktualną prędkość, stan konta gracza oraz stopień zmęczenia. Nie można zapomnieć o rozwijaniu zdolności kierowcy wirtualnego. Pozwoli to później przewozić coraz bardziej niebezpieczne ładunki. Ważne są też zlecenia na dłuższe trasy, których można się podjąć wraz z nabyciem doświadczenia. Euro Truck Simulator 2 do pobrania na gamec.pl jest w polskiej wersji językowej, dlatego nawet najmłodsi gracze mogą przetestować tę produkcję. Należy mieć na uwadze, że w ETS 2 dostępny jest jedynie tryb jednoosobowy, twórcy nie zdecydowali się na wprowadzenie trybu multiplayer. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oprawa wizualna, która została znacznie poprawiona w stosunku do poprzedniej części.

Nowy silnik graficzny


Wszystko za sprawą wykorzystania nowego silnika graficznego Prism3D, który pierwszy raz został użyty w Hard Truck: 18 Wheels of Steel, za które także odpowiedzialne jest studio SCS Software. Niektóre miejsca można rozpoznać na pierwszy rzut oka, ponieważ twórcy starali się odwzorować najważniejsze elementy każdej metropolii. Dodane zostały też efekty HDR oraz ulepszono cieniowanie.

euro truck simulator 2 do pobrania

Nawet posiadacze słabszych komputerów będą mogli wypróbować ETS 2, ponieważ całość została odpowiednio zoptymalizowana, żeby możliwa była rozgrywka nawet na gorszym sprzęcie. Na początku dostępne są jedynie zlecenia, których dystans nie przekracza 350 km. Żeby odblokować dłuższe trasy, trzeba rozwijać umiejętność “długi dystans”. Warto pamiętać, że im dłuższa trasa, tym więcej pieniędzy za jej realizację. Nie można nigdy lekceważyć potrzeby odpoczynku. Gra jest niezwykle realistyczna, dlatego należy mieć na uwadze, że kierowca musi spać regularnie. Przydatna jest ikonka łóżka, która zmienia w sposób stopniowy swój kolor. Jeżeli zapali się na czerwono to oznacza, że konieczna jest przerwa. W tym celu trzeba udać się na najbliższy parking, ponieważ w innym wypadku można dostać nawet mandat.

Porady dla graczy


Ważne jest też pilnowanie prędkości, ponieważ na każdej drodze są inne ograniczenia. Zależą one od typu drogi oraz państwa. Przekroczenie prędkości zwiększa szanse na otrzymanie mandatu, dlatego trzeba zawsze na to uważać i patrzeć na znaki drogowe. Gracz musi też regularnie naprawiać swój pojazd. Problemy z ciężarówką zaczną się, jeżeli uszkodzenie silnika przekroczy 10%. Może to skutkować gaśnięciem silnika w losowych momentach. Jeśli taka sytuacja przydarzy się na wzniesieniu to niestety ponowne ruszenie może być bardzo problematyczne. Najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowa naprawa uszkodzodzeń w najbliższym serwisie. Wykonanie wszystkich misji głównych może zająć nawet 40 godzin. Priorytetem dla gracza powinno być dowiezienie ładunku w jak najkrótszym czasie do miejsca docelowego. Należy jednak pamiętać, że czas nie zawsze jest najważniejszy, a bezpieczeństwo. Twórcy przygotowali również wiele misji pobocznych, dzięki którym czas gry jeszcze bardziej się przedłuża. Ciekawa jest także sama jazda, podczas której można podziwiać widoki największych miast europejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *