farming simulator 17 download

Farming Simulator 17 Download

Download

Farming Simulator 17 download na PC – pobierz pełną wersję po polsku. Po instalacji naszą instalką, możesz śmiało pobierać mody oraz inne udogodnienia.

Pobierz FS 17

Farming Simulator 17 pozwala wczuć się w rolę nowoczesnego rolnika, który posiada własną markę. Gra charakteryzuje się otwartym światem, w którym znajduje się wiele nowych miejsc i wyzwań do odkrycia.

Zarządzanie gospodarstwem rolnym
Można korzystać z kilkuset maszyn od ponad 70 znanych producentów. Jest to najbardziej popularny symulator rolniczy, który uczy zarządzania gospodarstwem rolnym. Stworzenie dobrze prosperującej wirtualnej farmy nie jest łatwym zadaniem, ponieważ trzeba odpowiednio dobierać i modyfikować maszyny. Farming Simulator 17 download jest dostępny u nas, na gamec.pl w pełnej wersji za darmo. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każda maszyna może być modyfikowana według osobistych preferencji, zarówno z wewnątrz oraz zewnątrz. Dopiero gdy będziesz posiadać stosowny park maszynowy możesz rozpocząć uprawę ziemi i hodowlę zwierząt. Cztery nowe uprawy zostały wprowadzone przez twórców symulatora rolniczego. Do nowości należy między innymi uprawa słonecznika, rzodkiewki oraz soi. Można wyróżnić też grupę zwierząt uprawnych, które wymagają opieki i należą do niej świnie, kury, owce oraz krowy. Warto dodać, że pierwszy raz w historii serii zostały wprowadzone pociągi towarowe, którymi można przewozić wielkogabarytowe towary.

Mapa gry


Mapa gry jest podobna do poprzedniej części cyklu, ale i w tej kwestii zostały wprowadzone pewne innowacje. Między innymi szczegółowo został odwzorowany obszar Ameryki Północnej. Do dyspozycji gracza jest około 250 pojazdów i maszyn rolniczych, dlatego jest w czym wybierać. Na uwagę zasługuje fakt, że pojawiły się nowe marki, takie jak Valtra, Fendt, Challenger oraz Massey Ferguson. Farming Simulator 17 do pobrania na gamec.pl jest całkowicie za darmo, dlatego fani serii już dziś mogą cieszyć się rozgrywką.

farming simulator 17 download pl

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że każdy użytkownik może dobrać styl gry do swoich preferencji, ponieważ dostępnych jest kilka trybów rozgrywki. Jednoosobowa wersja przygotowana została dla osób, które najbardziej lubią grać samemu. Dostępny jest też tryb multiplayer, w którym można wspólnie planować siewy oraz zbierać plony. Należy jednak pamiętać, że do zarządzania farmą w ten sposób niezbędne będzie stabilne połączenie z internetem. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest studio Giants Software, które systematycznie rozwija serię od 2013 roku. Gracz odpowiada nie tylko za hodowlę zwierząt i uprawę roli, ale również za zbiór oraz sprzedaż plonów. Chodzi o to, żeby cały czas rozwijać gospodarstwo, czyli kupować nowe maszyny i rozszerzać uprawę.

Premiera gry

Premiera gry miała miejsce 25 października 2016 roku i niemal od razu zrobiła furrorę. Jest to idealna pozycja dla osób, które mieszkają w mieście, a chciałaby posmakować życia na wsi. Niestety nie każdy ma taką możliwość, żeby nagle się przeprowadzić, dlatego warto zagrać w FS 17 pobierz ze strony gamec.pl i rozpocznij przygodę już dziś. Warto dodać, że Farming Simulator jest dostępny nie tylko na komputery, ale również na PlayStation 4 oraz Xbox ONE. Na uwagę zasługuje fakt, że do tej pory wszystkie części Farming Simulator odniosły bardzo duży sukces. Taki stan rzeczy nie powinien nikogo dziwić, ponieważ jest to po prostu obowiązkowa pozycja, w którą koniecznie trzeba zagrać. Z pewnością FS 17 spodoba się osobom, które miały już okazję rozwijać wirtualne gospodarstwo. Nie wprowadzono wielu zmian, ale poprawione przede wszystkim zostały błędy z poprzednich części oraz silnik graficzny. Jako gospodarz musisz podejmować kluczowe decyzje, które mają wpływ na funkcjonowanie całego gospodarstwa. Na początku trzeba zdobyć najważniejsze narzędzie oraz maszyny, które umożliwią owocną pracę na farmie.

Uprawa roślin i hodowla zwierząt


Mowa tu głównie o sianiu i sadzeniu różnych roślin oraz o późniejszym zbieraniu i sprzedaży plonów. Pracownicy Giants Software mają bardzo duże doświadczenie w tego typu grach i doskonale znają wszystkie potrzeby fanów, dzięki czemu wiedzą jak ich zadowolić. Zachwycone powinny być także osoby, które nigdy wcześniej nie grały w Farming Simulator, ponieważ produkcja jest wyjątkowo przystępna i wciągająca. Dla wielu osób może to być tylko kontynuacja poprzedniej części, która nie wnosi wiele nowego. Warto jednak zwrócić uwagę na liczne szczegóły i detale, które zostały poważnie ulepszone. To dzięki temu gra się teraz znacznie lepiej, a sama rozgrywka jest ciekawsza i zapewnia z pewnością więcej godzin zabawy.

pobierz farming simulator 17

Wprowadzone usprawnienia powodują, że zdecydowanie łatwiej zarządza się gospodarstwem rolnym. W FS 17 gracz może uprawiać dwie nowe rośliny, którymi są słonecznik oraz soja. Warto dodać, że niektóre prace można wykonywać przy użyciu własnych rąk, zamiast ciężkiego sprzętu. Do niektórych czynności, takich jak przenoszenie drewna ciężkie maszyny nie są potrzebne. Zysk jest głównie ze sprzedaży plonów, ale można również wykonywać prace zlecane przez innych rolników i w ten sposób zarobić dodatkowe pieniądze.

Sztuczna inteligencja w grze


Inni rolnicy są prowadzeni przez sztuczną inteligencję, ale taka forma zarobku z pewnością usatysfakcjonuje wielu graczy. W grze można korzystać z 250 maszyn, które pochodzą od samych licencjonowanych producentów. Warto zaznaczyć, że występują również producenci, którzy byli znani już z poprzednich serii. Gracze mogą zmieniać wygląd pojazdów oraz ich parametry techniczne. Kompletną nowością jest jednak leasing poszczególnych maszyn w salonie. Jest to produkcja, która daje wele fantastycznych opcji i jest niezwykle rozwinięta. Nie da się przejść obok tego tytułu obojętnie, tym bardziej jeśli można zagrać za darmo. W końcu można też przewozić towary wielkogabarytowe przy wykorzystaniu pociągów towarowych. Silnik graficzny na platformie PC nie uległ wielu zmianom, ale zostały wprowadzone pewne poprawki w wyglądzie maszyn oraz ich oświetleniu. Dodana została też zupełnie nowa lokalizacja na wybrzeżach Pacyfiku. Farming Simulator 17 download jest tak rozbudowany, że nie pozwala się nudzić. Osoby, które zamierzają przetestować FS 17 powinny się liczyć z tym, że potrafi to zabrać trochę godzin z życia. Dostępne są również mody, które umożliwiają znaczące przedłużenie gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *