forza horizon 4 download

Forza Horizon 4 Download

Download

Forza Horizon 4 Download to nasza instalka gry Forza 4 do pobrania na PC w pełnej wersji, bez żadnych ograniczeń.

Forza Horizon 4 samochodowym hitem

Forza Horizon 4 Download to komputerowa gra wyścigowa osadzona w rozległym, otwartym świecie. Została stworzona przez utalentowane brytyjskie studio Playground Games. Gra wydano drugiego października 2018 roku na konsole Xbox One i komputery osobiste z systemem Microsoft Windows przez amerykańskie Microsoft Studios. Opcja grania na konsoli wydaje się kusząca, ale tylko na komputerach osobistych w grę zaopatrzycie się w najłatwiejszy sposób, dzięki stronie gamec.pl.

forza horizon 4 do pobrania

Forza Horizon 4 PC Download to ogromna produkcja, której potencjał reprezentuje otwarty świat. W celu jego stworzenia wzorowano się na terenach Wielkiej Brytanii. Wiele obszarów gry przypomina te angielskie. Produkcja oferuje ponad siedemset oryginalnych, licencjonowanych samochodów do wyboru przez spragnionego wrażeń gracza. Do użytku gracza został oddany również skomplikowany kreator własnych tras wyścigowych, jeśli zabraknie mu nowych wrażeń. Gracz może puścić wodze fantazji i stworzyć wymarzony tor wyścigowy. 

Forza Horizon 4 Download

W Forza Horizon 4 do pobrania znajdują się również fenomenalnie odwzorowane pory roku. Zmieniają się one po upływie siedmiu dni w grze. Pory roku sprawiają, że w trakcie trwania jesieni gracz częściej traci przyczepność swojego samochodu. Natomiast w trakcie trwania mroźnej zimy gracz może dostać się do niedostępnych miejsc takich jak na przykład zamarznięte, zjawiskowe jeziora. W takim razie najbezpieczniejsze do podróży dla początkowego gracza wydają się pory roku takie jak wiosna i lato, która zachwycają swoim wyglądem. 

Produkcja posiada tryb jednoosobowy, w którym gracz samotnie zwiedza świat. Do dyspozycji dostępny jest również tryb wieloosobowy, który sprawia, że rozgrywka staje się przyjemniejsza, dzięki napotykanym na swojej drodze graczach. Gracz w takim wypadku czuje, że środowisko, które go otacza, żyje i przy okazji może w nie ingerować. 

forza horizon 4 pobierz

Gracz może również modyfikować zdobyte w trakcie gry pojazdy. Taka opcja pozwala na zwiększenie szybkości i komfortu jazdy w trakcie zróżnicowanej rozgrywki. Umożliwi to również pełne korzystanie ze świata przedstawionego w grze. Szybsze i wygodniejsze przemieszczanie się po rozległej mapie tej produkcji sprawi, że gracz poczuje się, jakby jechał swoim własnym, prawdziwym samochodem. 

Warto wspomnieć również o aspektach otaczającego gracza, otwartego świata. Jest to jeden z największych otwartych światów w historii gier, a co za tym idzie, zapisał się w historii popkultury. Wszystko to dzięki realistycznemu odwzorowaniu świata znanego z rzeczywistości. W trakcie wcześniej wspomnianych, zmieniających się pór roku metamorfozę przechodzi również podejście gracza do otoczenia. Musi on się przystosować do tego, jakie kłody pod koła samochodu rzuca mu na przykład groźna zima albo błotnista jesień. Każdy aspekt jest w stanie wpłynąć na zachowanie gracza, co jest pięknym podsumowaniem całego systemu rozgrywki Forzy Horizon 4. Każdy gracz znajdzie tutaj coś dla siebie coś, co go urzeknie i zostanie w jego pamięci na długi czas. Poza tym, jeśli o pamięci mowa to wyjątkowe wydarzenia z gry mogą zostać uwiecznione przez gracza za pomocą zapierających dech w piersiach zrzutów ekranu. Tutaj praktycznie każdy taki zrzut nadaje się na tapetę twojego komputera osobistego i posiada aspekt artystyczny. Ta cała gra to sztuka, której kwintesencja przejawia się we wszystkich, dokładnie odwzorowanych na wzór realistycznego świata detalach. 

Forza Horizon 4 do pobrania na PC

Gra była również bardzo dobrze wspierana, jeśli chodzi o różnorakie dodatki. W grudniu 2018 roku został do niej dodany dodatek Fortune Island, który dodał nową mapę oraz kilka nowych, rewelacyjnie prezentujących się samochodów. Należą do nich:

 • Lamborghini Urus,
 • Hoonigan GYMKHANA 8 Ford Fiesta ST RX43,
 • Ram 1500 Rebel TRX Concept,
 • Morris Minor Series II Traveler,
 • Exomotive Exocet Off-Road,
 • Lamborghini Aventador J, 
 • Saleen S5S Raptor,
 • Funco Motorsports F9,
 • Koenigsegg CC8S,
 • BMW M5.
  To ogromna pula świetnych samochodów, które gracz na pewno polubi. 
forza horizon 4 za darmo na pc

Na targach Electronic Entertainment Expo 2019 został zapowiedziany nowy, inny dodatek, czyli intrygujące LEGO Speed Champions, który został wydany 13 czerwca 2019 roku. Zawiera on nową mapę, która została stworzona z klocków Lego i grywalne samochody z serii Speed Champions, między innymi Porsche, MINI czy Ferrari.

Pobierz Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 uzyskała bardzo pozytywne oceny, które oscylują wokół rewelacyjnej dziewiątki. Wszystko to dzięki wspaniałemu modelowi jazdy i genialne odwzorowanym pojazdom. Gra stała się nowym kasowym hitem Microsoftu i podbiła konsole Xboxe One. 
Forza Horizon 4 otrzymała dwie prestiżowe nagrody, które są rozdawane dla najlepszych produkcji ze świata gier. Te nagrody to: 
-The Game Award: Najlepsza gra sportowa/wyścigowa,
-Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsza gra brytyjska.
To bardzo ważne wyróżnienia, które świadczą o docenieniu tej gry na każdej możliwej płaszczyźnie wpływającej na rozgrywkę. Świadczą one również o tym, że to pozycja obowiązkowa, jeśli chodzi o gry wyścigowe. Każdy pasjonat tego rodzaju gier powinien zaopatrzyć się w Forzę Horizon 4 i oddać się temu unikalnemu światu. 

forza horizon 4 download

Forza Horizon 4 to wymagająca gra pod względem sprzętu. Zalecane przez twórców ustawienia do gry w tą produkcję to:

 • OS: Windows 10,
 • procesor: Intel i7-3820 3.6 GHz,
 • 12 GB RAM,
 • karta graficzna: Nvidia GTX 970 / NVidia GTX 1060 3GB / AMD R9 290x / AMD RX 470. 
  Na pewno są to wysokie ustawienia sprzętowe, ale dla tej produkcji zdecydowanie warto zwracać uwagę na jej wszystkie powyższe aspekty, które zachwycą praktycznie każdego gracza. Może to pora, aby zmienić swój przestrzały komputerowy sprzęt na coś lepszego? Forza 4 to zdecydowanie jeden z najbardziej przekonujących argumentów, jeśli chodzi o zmianę tego typu. Ta produkcja po prostu zachwyca swoim otoczeniem, pojazdami i przełomowym modelem jazdy. 

W grę możecie wyposażyć się na naszej stronie, która posiada w swojej ofercie również inne, unikalne gry komputerowe. Wsiadajcie do wymarzonych samochodów i ruszajcie w nieznane oferowane przez tę wyjątkową produkcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *