grounded download

Grounded Download

Download

Pobierz Grounded na komputer. Download w pełnej wersji na naszej stronie poniżej! 🙂  Po raz pierwszy zauważono, że niecały rok temu gra przesunęła się w kierunku ewolucji charakterystycznego stylu RPG Obsidian w kierunku stylu przetrwania. Niedawno wydana we wczesnym dostępie na Steam i Xbox Game Preview oraz Game Pass, obecnie jest to znacznie więcej niż tradycycja.

Grounded pobierz za darmo

Gra Grounded jest też dostępna do kupienia

Stan niedokończonego podglądu

Chociaż ktoś wcześniej to powiedział, Grounded download ma mocne czynniki fabularne i RPG wraz z kwestią przetrwania, i chociaż można było zobaczyć na to wskazówki, nie ma teraz wiele do powiedzenia. Chociaż z pewnością bawi się względnymi rozmiarami niektórych gadżetów i stworzeń, odrobiną szybkości i łatwości, mega-rozmiarowa wersja podmiejskiego podwórka Grounded jest fascynująca do odkrycia.

Od kałuż zamienionych w jeziora po skręcające się gałęzie pod żywopłotem, który bardziej przypomina ramę wioski elfów.

Świetne narzędzia budowlane

Wynika to w dużej mierze z tego, że Grounded do pobrania na naszej stronie prezentuje się na najwyższym poziomie. Zminiaturyzowany świat, w którym żyjesz, jest bogaty i zielony oraz mocno pobłogosławiony niektórymi szczególnie fantastycznymi efektami świetlnymi, chociaż niektóre z intensywności efektów tematycznych tracą swój blask, gdy wyjdziesz spod baldachimów grzybów i zrozumiesz dziecko, którym jesteś. 🙂

grounded download

Niesamowite środowisko

Światło słoneczne przebijające się przez gałęzie drzewa wczesnym rankiem lub odbijające się przez chitynowy egzoszkielet mrówki wielkości owczarka niemieckiego nieustannie przypominało o zatrzymaniu się i podziwianiu piękna otoczenia i sposobu, w jaki promienie księżyca przebijają łagodną mgłę. trawiaste lasy, w połączeniu z praktycznie najlepszymi.

Dźwiękowe tło, przyniosło wiele upiornych ekosystemów do eksploracji o północy. Przerażający jest prawdopodobnie bardziej dokładny, ponieważ Grounded Free jest czasem tak samo grą survivalową, jak cokolwiek innego. I nie chodzi tylko o pająki o wysokości 12 stóp, chociaż są zdecydowanie największym zwycięzcą najstraszniejszego aspektu nagrody podwórkowej, pomimo podkręcenia szeroko omawianego suwaka Arachnofobii do góry.

Świetny system walk

Istnieje również wiele innych mini potworów, które mogą cię dopaść, od innych dużych owadów, takich jak żuki bombowe rozpylające kwas, po maleńkie roztocza, które czają się na ziemi niczym blade, rozmyte odmiany krabów z gry HalfLife. Eksplorowanie w nocy i bieganie prosto w larwy szczypiec lub eksploracja starożytnego mrowiska…mhmm!

grounded do pobrania

Jednak pod względem pogody nie ma dużej różnorodności. Chodziłem przez ponad tydzień i każdego dnia było ciepło i słonecznie, a każdej nocy było światło z odrobiną mgły o 4 nad ranem. Byłoby ekscytujące cieszyć się burzą tej wielkości lub zobaczyć obsydianowe obrazy w niektórych innych tropach maleńkich osób..

Być może rozmiar Kaiju dopiero nadejdzie. Dźwięk samochodowego zestawu stereo skręcającego w pobliski róg lub przelatującego nad głową silnika odrzutowego były przyjemnymi akcentami, które przypomniały graczom Grounded, że wciąż są w grze. Ale fajnie byłoby mieć większe dynamiczne zagrożenia, które nie były tylko rodzime. Pobierz Grounded na komputer na GameC i zobacz, czy mamy rację.

Dzikie zwierzęta

Spędziłem większość czasu na eksplorowaniu tuneli z latarką w ręku, znajdowaniu ronda w krzaku po jagody i lewitacji na wietrze na szybowcu z dmuchawcem, wśród innych wyczynów piaskownicy. Innymi słowy, zbieraj mniej zasobów, pomimo ścinania masy mini traw drwala do budowy przegród w grze Grounded do pobrania.

W środku niebezpiecznej przygodyWyśledź stację terenową, aby zbadać  nowe objawienia i odblokować powiązane przepisy. To pętla śmiechu,  nie żartujemy. Mega dużo zabawy. Tyle że od czasu do czasu tak nie jest. Największe bestie w Grounded Free Download nie boją się cię zastrzelić, a gdy umrzesz, upuścisz plecak pełen cukierków. I wtedy jest smutno. W trybie multiplayer możecie ożywić się nawzajem.. Dla wytrawnych graczy jest to, co najlepsze.

Cechy gry

Znając te rzeczy, możesz zmienić swoją listę rzeczy do zrobienia i poprawić wydajność.

Więc nawet jeśli dokładnie wiesz, co robisz, w tym doświadczeniu jest atmosfera nieuchronności, że rzeczy zawsze są o kilka chwil od tego, by potoczyły się strasznie źle. W pewnym momencie można zauważyć dwa duże wilcze pająki, brzydkie, skaczące bestie, mniej więcej wielkości Range Rovera w porównaniu z mężczyzną lub kobietą biorącą udział w akcji.

Stworzenia, które pokonasz w walce

To, co sprawia, że ​​gra w Grounded jest świetna, niebanalna i nietuzinkowa, to fakt, że nikt inny nie może mieć tej samej historii.

grounded za darmo

Postaw na regularne zapisywanie i przeładowywanie przed każdą ulotną walką w Grounded Download. Grzyby są zbierane, aby wypełnić twój licznik głodu i odkryć więcej interesujących miejsc. Zagnieżdżanie się tam, powodowało przerażenie jeżące włosy i przekazywało poczucie strachu, które rozprzestrzeniało się z każdym krokiem. Ale to, co jest do tej pory, jest wystarczająco interesujące i poza kilkoma przeszkodami, naprawdę ma duże pole do rozwoju.

Jak pobrać Grounded na komputer

  • Krok 1: Kliknij przycisk Grounded pobierz teraz
  • krok 2: Twoje pobranie uruchamia darmowy instalator, oficjalnie utworzony dla GameC.pl
  • krok 3: Pobierz i zainstaluj plik. Następnie możesz zainstalować grę
  • krok 4: Przy dobrym połączeniu internetowym łatwo będzie pobrać grę
  • krok 5: Po zakończeniu instalacji możesz bezpłatnie korzystać z Grounded na PC

Grounded download na PC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *