gta 4 download

GTA 4 Download

Download

Pobierz GTA 4. Nasz najnowszy instalator, czyli GTA 4 Download, pokieruje Cię od początku do końca. GTA IV do pobrania z naszej strony jest w 100% bezpieczne i szybkie. Z pewnością każdy sobie poradzi.

Pobierz GTA 4

Grand Theft Auto to seria, która ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Jej korzenie rozpoczynają się w 1777 roku. GTA 4 jak i nasz instalator GTA 4 download powstał w dziesiątą rocznicę powstania tej znakomitej serii. Gra przedstawia losy drobnych przestępców, którzy popełniając kolejne czyny zabronione wspinają się w hierarchii przestępczej.

gta 4 pobierz

GTA 4 Download – Przygotowanie scenariusza


Dan Houser jest odpowiedzialny za przygotowanie scenariusza do tej produkcji, dlatego stoi ona na niewiarygodnie wysokim poziomie. Jednocześnie współpracował on z wytwórnią już przy poprzednich częściach tej samej produkcji. Fabuła skoncentrowana jest na postaci Niko Bellica. Podejmuje decyzję o opuszczeniu Europy z powodu listów otrzymanych od swojego kuzyna. Jego następnym celem mają być Stany Zjednoczone. Oczywiście rzeczywistość, którą zobaczy jest daleka od jego wyobrażeń. Krewny głównego bohatera cały czas ładuje się w różne kłopoty i niestety nie jest dobrym partnerem do biznesu. Mimo przeciwności losu Roman zostaje zleceniodawcą głównego bohatera i udostępnia mu kontakty do przestępców, którzy działają w okolicy. Im dalsze etapy rozgrywki, tym więcej kontaktów posiada nasz bohater. Kontakt z pracodawcą przeprowadzany jest przy użyciu telefonu komórkowego, który służy również do rozgrywki multiplayer. Duży wpływ na scenariusz mają osobiste decyzje gracza oraz zlecenia, które otrzymujemy od swoich pracodawców. Dlatego użytkownik może w dowolny sposób zmieniać bieg wydarzeń, a także ma bezpośredni wpływ na rozgrywkę.

Wybory gracza


Zabawę można rozpoczynać wielokrotnie i za każdym razem podejmować inne wybory. Na mapie miasta kolorem żółtym został zaznaczony cel, do którego należy dotrzeć. Podróż można odbyć przy użyciu samochodu oraz pieszo. Na uwagę zasługuje fakt, że w grze można dokonywać kradzieży samochodów i bezproblemowo przejmować cudze pojazdy. Dostępne są nawet samochody ciężarowe oraz motocykle, jednak ich prowadzenie wymaga dużego doświadczenia, dlatego nie jest to polecany środek transportu dla początkujących graczy. Podczas podróży gracz może słuchać ulubionej muzyki, ponieważ stacja radiowa może być regulowana przez użytkownika. Wszystkie kawałki, które są emitowane posiadają pełną licencję. Po dotarciu do celu często trzeba wziąć udział w rywalizacji z konkurentami. Do tego celu można użyć pistoletu oraz karabinu, które zdecydowanie ułatwią sprawę.

Główna rozgrywka GTA IV


W GTA 4 do pobrania akcja rozgrywa się w Liberto City, które jest wirtualnym miastem. Jednak wykazuje dużo podobieństw do Nowego Jorku i posiada budowle, które są urządzone w bardzo podobnym stylu. Lokacja jest podzielona na dzielnice, których łącznie znajduje się pięć. Wirtualne środowisko zostało przedstawione w sposób bardzo realistyczny, dzięki czemu grasz ma ochotę ciągle eksplorować teren. Pobierz GTA 4 ze strony gamec.pl, która oferuje pełną wersję gry. Szczegółowa oprawa wizualna została dopracowana dzięki użyciu silnika RAGE, który wykorzystuje najnowszą technologię. W ten sposób można obserwować refleksy świetlne oraz dym, który miesza się z powietrzem. Na uwagę zasługują również zachody słońca, które zostały doskonale dopracowane i robią ogromne wrażenie. Ma to bardzo duży wpływ na kolorystykę poszczególnych lokacji. Warto zauważyć, że sama mechanika gry nie różni się wiele oraz poprzednich części gry. Dla graczy najważniejszy jest otwarty świat, który można przemierzać w dowolny sposób. W GTA 4 dostępny jest nowy pojazd Skycar, a także niektóre funkcje.

gta 4 do pobrania

Rozwiązania twórców


Na uwagę zasługuje platforma do mycia okien, która nie występowała w poprzednich seriach. Twórcy postanowili jednak zrezygnować z rowerów, czołgów, plecaków odrzutowych oraz spadochronów. Prowadzenie pojazdów jest bardzo realistyczne i wymaga dużych umiejętności od użytkownika. Doświadczeni gracze mogą wykonać nawet salto podczas prowadzenia motocyklu, jednak wymaga to techniki oraz zręczności. W przeciwieństwie po poprzednich serii GTA, pojazdy przewrócone na dach już nie wybuchają. Bohater może jednak wypaść przez szybę, jeżeli dojdzie do poważnej kolizji. W celu kradzieży auta niezbędne jest wybicie szyby, ponieważ w innym wypadku kradzież nie dojdzie do skutku. Na uwagę zasługuje fakt, że pasażer może się wcielić w rolę taksówkarza i w ten sposób może korzystać z ogólnodostępnych myjni samochodowych. Jeżeli samochód dozna poważnych uszkodzeń, które uniemożliwiają jazdę to niestety może on zgasnąć.

Dokonanie opłaty


Przejazd przez niektóry rejony wymaga dokonania opłaty, która jest niestety obligatoryjna. Jeżeli helikoptery stracą śmigła oraz ogony to w szybkim tempie spadną na ziemię. Użytkownik może również dowolnie zmieniać wygląd swojej postaci. Udoskonalony został także system walki. Po ranie postrzałowej pojawia się widok krwi, dzięki czemu widzimy, czy faktycznie kogoś trafiliśmy. Podczas jazdy samochodem użytkownik może nie tylko używać broni, ale również rzucać granatami. Telefon również może być dowolnie modyfikowany. Gracz w każdym momencie może sprawdzić stan swojego konta na bankomacie. Warty polecenia jest tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą za pośrednictwem internetu. Tekstury przechodniów uległy znacznej poprawie i widać, że twórcy dołożyli odpowiednich starań do tych aspektów. Postaci także zachowują się w bardziej regularny sposób.

Ukrywanie bohatera


Rozmawiają ze sobą, kupują gazety oraz wykonują resztę standardowych czynności przeznaczonych dla zwykłych ludzi. Prowadzenie samochodów stoi na bardzo wysokim ziomie. Na motocyklu mogą być wykonywane salta, a przejechanie samochodem po kolczatce skutkuje przebiciem opony. Kradzież samochodów również stała się bardziej skomplikowana, jednak wymaga od gracza użycia większych umiejętności. Użytkownik może ukryć się za murkiem oraz filarem w celu ochrony przed przeciwnikiem. W poprzednich częściach GTA postać przewracała się na plecy, jeżeli miał miejsce wypadek. Obecnie sceny zostały bardziej dopracowane i całość wygląda znacznie realistyczniej. Na uwagę zasługuje również grafika, która została znacznie poprawiona w stosunku do poprzedniej części. Jest bardziej realistyczna oraz zawiera zdecydowanie więcej szczegółów.

GTA 4 do pobrania

gta 4 download

Na naszej stronie w 100% bezpiecznie pobierzesz GTA IV w pełnej wersji. Jak pobrać GTA 4 PL ? Kliknij na banner, który znajdziesz w tym tekście na górze. Po tym, zostaniesz przeniesiony na stronę zewnętrzną. Download GTA 4 jest bardzo prosty – zazwyczaj trwa do kilkunastu minut. Jeżeli tylko masz jakieś pytania, zespół GameC służy pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *