gta san andreas download

GTA San Andreas Download

Download

Pobierz GTA San Andreas z bezpiecznego źródła. Dzięki naszej stronie GameC.pl masz szansę pobrać nasz najnowszy, najszybszy instalator GTA SA Download jeszcze dzisiaj.

Grand Theft Auto jest legendarną serią, która posiada fanów na całym świecie. GTA San Andreas wyróżnia się przede wszystkim ogromnym śwatem, który jest dostępny dla użytkownika od samego początku rozgrywki.

Pobierz GTA SA

gta san andreas pobierz


W grze występują trzy główne miasta oraz prowincja, która również jest bardzo duża. Dodatkowo twórcy zamieścili bardzo dużą ilość misji dodatkowych, które sprawiają, że produkcja ma niesamowicie wysoki poziom grywalności. Warto zauważyć, że GTA San Andreas uznawane jest za najbardziej rozbudowany tytuł, który kiedykolwiek wyszedł na platformę Play Station 2.

Główny bohater – CJ


W internecie wiele osób zastanawia się gdzie znaleźć GTA San Andreas bez klucza, ponieważ część ludzi nie posiada odpowiednich funduszy, a chciałoby zagrać w tę produkcję. Głównym bohaterem jest CJ, czyli Carl Johnson. Po pięciu latach postanowił wrócić do Los Santos, które jest jego miastem rodzinnym. Przekonała go do tego śmierć matki, która była dla niego bardzo ważną osobą. Jego głównym celem jest znalezienie osób odpowiedzialnych za śmierć jego matki. Następnie planuje rozkręcić mało działalność w Los Santons lub w jakimkolwiek innym mieście. GTA San Andreas download jest dostępne na stronie gamec.pl. Z tej strony użytkownik może pobrać pełną wersję gry. Bardzo ważną postacią w GTA San Andreas pobierz jest Sean Johnson, który jest bratem CJ’a. Odkąd Carl wyjechał z miasta jego głównym zadaniem było ograniczenie zasięgu konkurentów i zwiększenie pozycji gangu Grove Street.

Najważniejsze postaci


Niestety wewnątrz organizacji powstały pewne nieporozumienia i plany nie doszły do skutku. Sean jest jednak niezwykle twardy oraz zdecydowany i dlatego cały czas planuje stworzyć najmocniejszy gang w okolicy złożony z samych zaufanych ludzi. Ciekawą postacią jest również Ryder, który jest kumplem Carla z dzieciństwa. W hierarchii Grove Street zajmuje naprawdę wysoką pozycję. Jego cechą charakterystyczną są czarne okulary, których nigdy nie ściąga. Jednocześnie bez przerwy pali skręty, które wydzielają dość specyficzny zapach. Posiada bardzo dobrze kontaktów i jest blisko związany z handlarzami bronią. Dzięki temu może otrzymać bardzo dobre egzemplarze w niezwykle niskiej cenie. Często jego misje polegają na zdobyciu broni dla Rydera. Niezwykle ważną postacią jest Big Smoke, który pomimo swojego miłego wyglądu jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem. Jednak jest również przyjacielem Carla i zrobiłby dla niego wszystko.

gta san andreas download

GTA San Andreas Download – świat gry

Świat gry jest bardzo realny i do złudzenia przypomina rzeczywistość. Na uwagę zasługują kradzieże oraz włamania. Gracz musi dokładnie zaplanować cały proces i przeprowadzić go skrupulatnie. Jednocześnie użytkownik może zakupić lokal, który będzie dostarczał mu regularnych oraz legalnych dochodów. Jeżeli mamy nadmiar gotówki to możemy udać się do kasyna, które również jest zlokalizowane na mapie świata. Rozmiar świata jest podobny do tego znanego z Vice City, jednak znaczną przewagą jest możliwość rozgrywki multiplayer.

gta sa pobierz

Główny bohater może również strzelać za pomocą dwóch broni jednocześnie. Jest to przydatne rozwiązanie w przypadku, gdy mamy do czynienia z większą liczbą przeciwników. Główny bohater potrafi także pływać, a warto zauważyć, że taka możliwość nie była dostępna w poprzednich częściach.

Lokalizacja miast


Trzy miasta wchodzą w skład stanu San Andreas. Są to Fierro, Las Venturra oraz Los Santos. Gracz może dowolnie przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi lokacjami. Warto zauważyć, że w miastach znajdują się także bogate rejony, które są zamieszkiwane przez polityków, milionerów oraz znane gwiazdy filmowe. Dzięki temu gracz ma wiele możliwości oraz okazji do kradzieży. Jednocześnie główny bohater nie musi działać samodzielnie, ponieważ może regularnie przeprowadzać rekrutację ludzi, którzy będą należeć do jego gangu. W ten sposób zadania mogą być podzielone, a działalność będzie rozwijać się jeszcze lepiej. Podczas prowadzenia auta towarzysze głównego bohatera mogą prowadzić ostrzał w kierunku konkurencyjnych gangów. Gra jest utrzymana w latach 90-tych, jednak poziom grafiki oraz tekstur stoi na niesamowicie wysokim poziomie. Gra otrzymała status legendarnej, ponieważ nawet dzisiaj znajdują się ludzie, którzy chętnie wybierają tę produkcję.

Klimat rozgrywki


Karoseria wozów odbija światło, a cieniowanie jest niezwykle realistyczna. Klimat jest dodatkowo wzbogacony o świetnie dobraną muzykę. Bohater w celu przeżycia musi regularnie dostarczać jedzenie, ponieważ inaczej umrze z głodu. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które zmusza użytkownika do wykonywania ciągłych działań. Jeżeli jedzenie spożywamy zbyt dużo to bohater może przytyć. Wtedy porusza się znacznie wolniej, a jego sprawność jest ograniczona. Jednak w każdej chwili możemy udać się się na siłownię i poprawić kondycję fizyczną oraz sylwetkę. Na uwagę zasługuje wątek skorumpowanych policjantów, którzy chcą wrobić Carla w morderstwo. Jest on jedynie drobnym złodziejaszkiem, który dawniej postanowił uciec z miasta, żeby rozpocząć nowe życie. W Los Santos cały czas panują narkotyki oraz korupcja, dlatego gangi czują się tu znakomicie. Na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa, która jest udostępniana w stacjach radiowych umieszczonych w samochodach. Do wyboru są różne style muzyczne, dlatego każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie.

Silnik gry


Silnik gry został już wykorzystany wcześniej w Vice City oraz GTA 3. Jest to RenderWare 3D wyprodukowany przez Criterion Software. Największym plusem gry jest zróżnicowanie świata. Gracz nie musi całego czasu spędzać w mieście, ponieważ w każdej chwili może przenieść się na plażę lub miasto. Główny bohater doskonale walczy wręcz i warto te umiejętności wykorzystać podczas konfliktu z przeciwnikami. Warto jednak mieć na uwadze, że rzadko dochodzi do walki na same pięści. Z reguły częściej używane są bronie palne, ponieważ posiadają one większą skuteczność oraz umożliwiają walkę na dystans. Bohater może skorzystać z wyrzutni rakiet oraz karabinów maszynowych. W grze dostępne są również standardowe pistolety, które jednocześnie zadają mniejsze obrażenie, ale są bardziej dyskretne.

Pobierz GTA San Andreas w pełnej wersji

gta sa download

Na naszej stronie znajdziesz bezpieczny, szybki i intuicyjny instalator GTA San Andreas Download który poprowadzi Cie do końca instalacji – aż do samej gry. Możesz więc już dziś wejść do ekscytującego świata Los Santos i rozpocząć grę jako CJ. Pobierz GTA SA z dobrego źródła i nie martw się bugami oraz crashami podczas gier. Jeżeli będziesz miał jakiś problem – skontaktuj się z nami, zawsze jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *