mafia 2 download

Mafia 2 Download

Download

Mafia 2 download z naszej strony jest instalką z gwarancją prędkości oraz bezpieczeństwa. Pobierz pełną wersję gry na PC. Oczywiście gra jest po polsku.

Mafia II jest tytułem ponadczasowym, który mimo upływu lat cały czas cieszy się dużą popularnością i zachwyca grafiką. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty i stworzyli grę, która wykorzystuje nowoczesną technologię.

Fabuła gry


Dzięki temu rozgrywka jest płynna i bezproblemowa. Warto również zwrócić uwagę na szczegóły i detale, które wyróżniają tę część od innych. Mafia 2 download dostępny jest u nas na stronie gamec.pl do pobrania w pełnej wersji całkowicie za darmo. Pobierz grę i wciel się w Vito, czyli chłopaka urodzonego na Sycylii, który opuszcza Włochy jako młody chłopiec w poszukiwaniu bezpiecznego i lepszego życia. To właśnie wojna sprawiła, że Vito musi szukać miejsca, w którym będzie mógł zarobić godne pieniądze. Znacznie pomogłoby to jego rodzinie, która żyje na skraju bankructwa i ledwo wiąże koniec z końcem. Z upływem czasu z ulic zaczną znikać mundury wojskowe. Oznacza to, że wojna się kończy i świat powoli wkracza w lata pięćdziesiąte XX wieku. Należy jednak pamiętać, że nie tylko czasy się zmieniają, ale również bohater, który zachodzi prawdziwą przemianę. W końcu z młodego chłopaka wyrósł dorosły facet. Warto zwrócić szczególną uwagę na fabułę, która w grze została zaimplementowana w bardzo przemyślany sposób.

Długość scenariusza


Długość samego scenariusza to około 700 stron, a to oznacza, że był dłuższy nawet o 40% w stosunku do poprzedniej odsłony serii. Żeby jeszcze bardziej poczuć klimat gry i uczucia bohatera, twórcy postanowili przygotować cut scenki, które trwają około 2 godzin. Należy jednak dodać, że zrezygnowano z podziału na misje, mimo że gra jest dość liniowa. Udało się praktycznie w pełni zlikwidować ekrany ładowania, ponieważ większość ładuje się w czasie trwania scenek filmowych.

pobierz mafia 2

Znacząco zwiększa to grywalność i sprawia, że gracz nie musi czekać aż załaduje się następny epizod. Ładowanie w tle jest obecnie dość popularnym rozwiązaniem, które wykorzystywane jest w większości nowych gier. Na wyróżnienie zasługuje też miasto w Mafia 2, które jest przygotowane w szczegółowy i dokładny sposób. Każda lokacja jest przemyślana i odpowiednio zaprojektowana, dlatego od razu widać, że twórcy trochę nad tym myśleli. Mafia 2 do pobrania w polskiej wersji językowej jest dostępna u nas na gamec.pl. Jest to świetna okazja dla osób, które wcześniej nie miały okazji pograć w tytuł z powodu braku wystarczającej ilości pieniędzy na zakup oryginalnej wersji gry. Oprócz świetnie przygotowanych lokacji, warto wyróżnić też efekty pogodowe oraz oświetlenie w grze. Można poczuć ten gangsterski i mroczny klimat przebywając na ulicach miasta.

Dopracowane szczegóły


Praktycznie każdy element został dopracowany do perfekcji, przez co ciężko się nawet do czegokolwiek przyczepić. Mafia 2 umożliwia też zdobywanie i kolekcjonowanie aut w podobnym systemie co w GTA. Pojazd można ukraść z parkingu, ale można go też zatrzymać, pozbyć się kierowcy, a następnie zająć jego miejsce. Jest to klasyczny schemat znany z serii gier GTA, który z pewnością przypadnie do gustu fanom tego typu produkcji. Warto również dodać, że w grze występuje dość dużo pojazdów. Dodatkowo każdym samochodem kieruje się trochę inaczej, dlatego na samym początku trzeba się trochę przyzwyczaić. Uwzględnione zostały przede wszystkim kwestie prędkości oraz skrętności, ale dopracowane zostały także mniej znaczące parametry, dlatego każde auto ma bez wątpienia inny charakter. Dodatkowo gracz może ustawić tryb realistyczny, w którym bardzo przyjemnie kieruje się pojazdem. Na uwagę zasługuje też arsenał broni dostępnych w Mafia 2. W pierwszej odsłonie był zdecydowanie mniejszy wybór, dlatego twórcy postanowili naprawić swój błąd. Trzeba też wyróżnić system osłon, dzięki któremu gracz może się poczuć jak prawdziwy James Bond. Bardzo dobrze spisuje się też policja, której sztuczna inteligencja stoi na wysokim poziomie.

Ucieczki przed policją


Policjanci są wystarczająco czujni, dlatego nie można popełniać przestępstw na każdym kroku, ponieważ bardzo szybko zostanie się wykrytym. Po złapaniu przez policję można zapłacić mandat lub wręczyć łapówkę, wybór zależy od ciebie. Celem twórców było stworzenie gry, która sprosta oczekiwaniom i będzie lepszą wersją jedynki. Mafia 2 pobierz z gamec.pl i jeszcze dzisiaj wciel się w rolę prawdziwego gangstera. Według większości fanów jest to najlepsza odsłona serii i ciężko się z tą tezą nie zgodzić. Oczywiście pewne elementy mogły zostać wykonane lepiej, ale zawsze pozostaje pewien niedosyt.

mafia 2 do pobrania

Niektóre detale ciężko jest zauważyć na pierwszy rzut oka, dlatego warto przejść grę kilka razy, żeby zrozumieć jak wiele pracy zostało włożonej w tę produkcję. W Mafia 2 dostępne są bronie i auta, które mają własne parametry. Oznacza to, że każdy karabin oraz pojazd zachowuje się inaczej. Nie trzeba się martwić o amunicję, ponieważ ciężko jest dopuścić do sytuacji, żeby jej zabrakło. Gdy tak się już stanie to zawsze pozostaje klasyczna walka wręcz. Mafia 2 przypomina trochę gry z serii Grand Theft Auto. Obie serie charakteryzują się mrocznym, gangsterskim klimatem, a misje są podobne.

Akcja gry


W Mafia 2 download akcja toczy się jednak w połowie XX wieku, co sprawia, że klimat gry jest niepowtarzalny. Dużym plusem jest to, że twórcy zawarli wiele szczegółów, które dotyczą misji. Dzięki temu produkcja jest bardziej rozbudowana i zapewnia więcej godzin rozrywki. Trzeba pamiętać, żeby pobierać gry jedynie ze sprawdzonych źródeł, gdzie wiadomo, że nie ma wirusów. Mafia 2 posiada też pewne minusy, wśród których można wymienić ograniczenie swobody gracza w porównaniu do poprzedniej odsłony cyklu. W pierwszej części gracz miał pełną swobodę i mógł się poruszać gdzie tylko chciał. Obecnie jest to w pewnym stopniu narzucone przez twórców, przez co gra nie jest już tak otwarta jak wcześniej, a to nie do końca pasuje graczom. Dostępne są też dodatkowe atrakcje, z których nie wszystkie są legalne. Można ukraść pojazd wzorowany na prawdziwej marce. Auta można też ulepszać i modyfikować, dzięki czemu zwiększają się ich osiągi. Na terenie miasta znajdują się sklepy, w których można wyposażyć się w nowe ubrania, jedzenie, a nawet broń. Zmiana wizerunku jest przydatna zwłaszcza w sytuacji, gdy ściga nas policja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *