need for speed carbon download

Need For Speed Carbon Download

Download

NFS Carbon gdzie pobrać? Świetnie trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz Need For Speed Carbon download w pełnej wersji na PC. Co więcej, nasza instalka jest po polsku!

Klasykiem wśród gier wyścigowych jest Need for Speed Carbon download jest dostępny na naszej stronie! Warto pobierać gry jedynie ze sprawdzonych źródeł, ponieważ ma się w ten sposób pewność, że nie zostaną pobrane żadne wirusy.

Czym jest NFS Carbon download?


NFS Carbon jest grą, która zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami oraz fizyką. Wszystko jest odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu gra się przyjemnie. Za wydanie odpowiedzialna jest ekipa Electronic Arts, która już od wielu lat działa na rynku. W NFS Carbon nastąpił powrót do korzeni i akcja skupia się bardziej na fabularnym trybie, niż na policji. Warto dodać, że zostały też dodane ciekawe filmiki fabularne, które przygotowane w ten sposób, że nawet najbardziej wymagający gracze będą zadowoleni. Rozgrywka rozpoczyna się od wyboru pierwszego pojazdu. Do wyboru jest kilka różnych klas pojazdów, z których każda wyróżnia się innymi cechami. Tuner to samochody cechujące się dobrą zwinnością, Muscle to pojazdy z dobrym przyspieszeniem, natomiast Exotic to auta luksusowe. Zadaniem gracza jest zdobywanie kolejnych aut, więc specyfika gry wiele się nie zmieniła. NFS Carbon download dostępny u nas, na stronie gamec.pl do pobrania w pełnej wersji za darmo. Jest to przełomowa produkcja ostatnich lat, która wyznaczyła nowy poziom w grach wyścigowych. Po wyborze pierwszego auta gracz zostaje przeniesiony do Palmont City, które jest podzielone na cztery części. W każdej z nich stacjonuje inny lider. Z głównym bossem terenu można się zmierzyć dopiero po pokonaniu wszystkich liderów. Need For Speed Carbon download jest naszym autorskim instalatorem, który pomoże Ci pobrać pełną wersję gry na komputer w mgnieniu oka.

Fabuła


Fabuła jest niezwykle rozbudowana i przez to również ciekawa. W pełnej wersji gry jest kilka rodzajów wyścigów: Canyon, Checkpoint, Speedtrap, Sprint, Drift oraz Circuit. Na każdym są inne wymagania, ale warto pamiętać, że brak niektórych pojazdów powoduje, że nie można przejść pewnych wyścigów. W grze występują też pomocnicy, których można podzielić na trzy grupy: Scoutów, Drafterów oraz Blockerów. Blockerzy zderzają się z innymi przeciwnikami, dzięki czemu możemy uzyskać przewagę nad konkurencją, Drafterzy tworzą tunel aerodynamiczny, dzięki któremu można znacznie przyspieszyć, natomiast Scouci pokazują najkrótszą drogę na mapie. W grach wyścigowych niezwykle istotny jest tuning.

pobierz need for speed carbon

NFS Carbon ma bardzo rozbudowany system tuningu, który powinien spełnić wymagania większości graczy. Tworzenie wymarzonego pojazdu może w niektórych przypadkach zająć nawet wiele godzin, ponieważ wszystko można rozłożyć praktycznie na części pierwszej. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy element daje specyficzne parametry dla naszego auta, niezależnie od tego czy są to progi, czy może spojler. Warto o tym pamiętać, ponieważ nie tylko wygląd się liczy, ale również osiągi i funkcjonalność pojazdu.

Ucieczka przed policją w NFS Carbon


Bardzo dużo jest opcji, które umożliwiają zmianę wyglądu zewnętrznego lub wewnętrznego auta, dlatego gracze nie powinni raczej na to narzekać. Należy jednak mieć na uwadze, że dla niektórych osób może to być wada, ale w ten sposób można się oderwać na chwilę od wyścigów i poświęcić rzeczom, które są na pewno bardziej relaksujące. Wśród nowości można wymienić karty nagród. Gracz może zbierać karty z zadaniami, które umożliwiają na przykład ucieczkę policji lub zdobycie limitowanego elementu karoserii wybranego pojazdu. Karty są bardzo ciekawym elementem, który dodaje nieco emocji i urozmajca całą rozgrywkę. Warto również dodać, że zbytnio mocno nie ingerują one w fabułę, dlatego nie powinny w żaden sposób przeszkadzać. Grafika oraz audio stoją na bardzo wysokim poziomie i produkcja charakteryzuje się dobrą mechaniką pojazdów. Jest to gra, która stoi na najwyższym poziomie i w czasach, kiedy wychodziła była niezwykle mocna. W Need for Speed Carbon została przedstawiona pewna opowieść, która nie jest szczególnie rozbudowana. Główny bohater wraca do rodzinnego miasta i dowiaduje się, że małe gangi opanowały jego dzielnicę. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać wszystkich rywali.

Rozgrywka i przerywniki


W czasie rozgrywki pojawiają się filmiki, które są krótkimi przerywnikami. Do ich opracowania została wykorzystana technika FMV znana już z Need for Speed Most Wanted, ale bardziej dopracowana i rozbudowana o kilka nowych elementów. Need for Speed Carbon pobierz u nas na gamec.pl i ciesz się rozgrywką już dzisiaj. Wszystkie pliki znajdują się na bezpiecznych serwerach i stronie, która posiada certyfikat SSL. Pobierając grę możesz mieć pewność, że spędzisz przy niej kilkaset godzin i zapewnisz sobie bardzo dobrą rozrywkę na długi czas.

nfs carbon download

Na wielu stronach pliki są niekompletne, co sprawia, że gra nie działa poprawnie. Dlatego należy korzystać ze sprawdzonych stron, które oferują pełne wersje gier. Ważnym elementem gry są oczywiście ucieczki przed policją, która może pojawić się wszędzie. Im większy poziom trudności, tym ciężej jest zgubić ogon, ale praktyka czyni mistrza. Na szczególną uwagę zasługują zawody drift, które cieszą się dużym uznaniem wśród graczy lubiących ślizganie się po zakrętach. Ścieżka muzyczna została dobrana świetnie i doskonale pasuje do klimatu panującego w produkcji.

Wybór auta


Auta mogą być modyfikowane nawet w bardzo zaawansowanym stopniu. Można wcielić się w lakiernika i dorzucić naklejki, które poprawiają prezencję pojazdu, ale też możliwe jest kształtowanie poszczególnych elementów wozu. W internecie można też znaleźć wersje demo NFS Carbon, żeby sprawdzić, czy gra przypadnie do gustu. Producenci skupili się przede wszystkim na nielegalnych wyścigach w mieście. Żeby uciec przed policją trzeba również zmienić wygląd swojego auta. Pomocne mogą być w tej kwestii kosmetyczne zmiany, takie jak kolor lakieru. Dużą nowością jest także tryb wyścigu bossów kolejki górskiej przy kanionach. Produkcja została wydana w 2006 roku i od razu okazała się hitem wśród fanów gier wyścigowych. Jest to połącznie NFS Most Wanted oraz NFS Underground. Twórcy starali się wnieść rozgrywkę na wyższy level i zaspokoić potrzeby fanów obydwu części gry. Pojawiły się nowe elementy, które nie były nigdy wcześniej dostępne w poprzednich odsłonach. Gracz może przede wszystkim prowadzić własną drużynę oraz ścigać się w nowym otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *