pc building simulator 2 download

PC Building Simulator 2 Download

Download

PC Building Simulator 2 do pobrania za darmo w żadnym wypadku nie stał się aktywnie poszukiwaną grą. Ale my graliśmy w to godzinami, dziesiątki razy podczas przerwy w pracy, ale stało się to bardziej towarzyską ucztą, gdy przyjaciele wpadają, aby pobawić się lub podziwiać drogie karty Pix, które najbardziej chcielibyśmy posiadać. Umieszczenie pamięci RAM? Jednak w grze PC Building Simulator 2 jest wiele pouczających momentów. Szczególnie dla geeków.

PC Building Simulator 2 do pobrania za darmo

pc building simulator 2 download

Coraz bardziej wszechstronny symulator

Symulator budowania PC 2 do pobrania teraz w otwartej wersji beta w EpicGames nie jest inny. To gratka dla fanatyków PC, która ma być bardziej sportem niż narzędziem do nauki budowy komputera. Ktoś z komentujących pisał że się rozczarujemy, ale pomimo kilku czynników związanych z grami, które stoją na drodze do faktycznego zbudowania komputera PC, tak się nie stało.

Niestandardowy PC w PC Building Simulator 2 do pobrania za darmo. Gra daje wrażenie budowania komputera z kilkoma licencjonowanymi komponentami, ale pomija wiele ważnych aspektów składania systemu. Zarządzanie kablami? Hmm… 🙂 Nie przejmuj się tym, po prostu kliknij podświetlone porty.

Dostępne oferty pracy

Zacząłem podgląd bety od trybu kariery na czas. Jeśli grałeś w coś podobnego, już znasz podstawy: twój bezimienny wujek zostawił ci kolejny zniszczony komputer, a twoim zadaniem jest zbieranie zamówień, ich kompetentna realizacja i stabilizacja budżetu, abyś mógł znaleźć pieniądze na nowe komponenty i przede wszystkim wynajem.

Zaktualizuj oryginał

Mój biznes zaczął się rozwijać, ale było trochę za cicho. Zacząłem ponownie naciskać i złośliwie psuć kompilacje komputerów PC, aby sprawdzić, czy klienci mogą się rozczarować. Brakowało wsporników PCIe, celowo zainstalowano GPU i pamięć RAM w niewłaściwych gniazdach i wyraźnie zatopiłem każdy procesor. Zdarza się :). Pasta termiczna na procesorze w PC Building Simulator 2 na PC za darmo to coś, z czym możecie się zmagać 🙂

Żeby było jasne, jest to nadmierna ilość pasty termicznej zaimplementowana nieprawidłowo. Ale nic się nie dzieje, prawda? Każde zamówienie poszło gładko, bez względu na to, jak bardzo starali się je sabotować. Istnieje niezwykła linia, w której PC Building Simulator 2 Download musi przejść między zabawną rekreacją a urządzeniem czy też kursem do nauki budowy komputera.

Wersja kompilacyjna komputera PC

System chciał po prostu uaktualnić procesor, ale zauważył, że 2 pamięci RAM zostały zainstalowane później, gdy wszystkie inne płyty główne musiały podzielić je między gniazda, aby uzyskać pełną prędkość. Irytujące jest to, że nie było uznania za zauważenie tych problemów, ani nie zmieniono żadnych konsekwencji za celowe zepsucie takiego problemu w różnych systemach. Cóż.

pobierz pc building simulator 2

Zupełnie nowe funkcje

Najgorszy problem pojawił się, gdy gra dodała nowy system bankowy. Masz teraz dostęp do kilku typów komputerów: budynku, chłodzenia wodą i modyfikacji obudowy. Tryb zawodowy przeprowadzi Cię przez każdy bank na wczesnym etapie, w tym jak napełnić i zainstalować niestandardowy obwód chłodzenia cieczą. W przeciwieństwie do głównej gry (jedynki), obecnie musisz zmodyfikować komponenty potrzebne do chłodzenia wodą.

Obejmuje to wymianę podkładek termicznych na GPU, dodanie radiatorów do płyty głównej i tak dalej. To wyjątkowe urządzenie, które uwielbia możliwość wyboru dodatków, które chcesz, zarówno na komputerze, jak i w niestandardowej pętli. Na przykład wczesne zlecenie pochodzi od początkującego streamera Fortnite. Namówiliśmy, żeby pobrać PC Building Simulator 2?

Ponad 1200 pojedynczych części PC w chwili premiery

Tak, to nie zadziałałoby w prawdziwym stylu życia. Ale nie zawsze jest to dokładne. Na przykład we wprowadzeniu do ławki chłodzącej wodą, ty Pobierz grę PC Building Simulator 2, zasugeruj zastosowanie obciążeń po tej samej stronie bloku GPU i dalej lecisz z tym.

Symulacja programów komputerowych

PC Building Simulator 2 Download nie ma na celu dostarczenia pełnej dokumentacji, jak zbudować komputer PC, ale drobne naprawy. Typowe błędy powinny przynieść wspaniałe błogosławieństwa graczom zainteresowanym budowaniem swojego osobistego komputera. Może również sprawić, że PC Building Simulator 2 będzie lepszą grą, z ciągiem odcinków i nagród, które sprawią, że poczujesz się, jakbyś pracował we własnym komercyjnym przedsiębiorstwie odzyskiwania komputera.

Podczas gdy niektóre nierzadkie błędy w karierze przyprawiają mnie o dreszcze, PC Building Simulator 2 to prawie nieutwardzona gra, w której możesz budować, porównywać i podkręcać platformę swoich celów. Nowa maszyna bankowa jest tutaj wielkim dobrodziejstwem, dzięki czemu możesz zajść głębiej niż kiedykolwiek. Niestandardowa pętla chłodzenia wodą w PC Building Simulator 2 po polsku też jest świetna. Sprawdźcie.

Zwiększa realizm sprzętu

Chłodzenie cieczą to dla mnie gratka, w której masz swobodę znajdowania alternatyw związanych z montażem niestandardowego obwodu. Czy chcesz monoblok na całą płytę główną, czy tylko blok procesora? To wszystko razem! Niestandardowe chłodzenie cieczą stało się opcją w oryginalnym wydaniu, ale PC Building Simulator 2 Download doskonale to urzeczywistnia.

Pogłęb radość z budowania komputerów PC

Oprócz zupełnie nowych stolików, PC Building Simulator 2 Download wprowadza również do gry tablet, który po prostu oszczędza czas na bieganie tam i z powrotem z komputera podczas rezerwowania nowych komponentów lub sprawdzania poczty. Pozwala także na zamianę melodii, a gra również ma ułożoną ścieżkę dźwiękową w każdym stylu, jaki możesz wymyślić.

Nowy tryb zawodowy!

Co najważniejsze, zapewnia tak bardzo pożądaną personalizację pomieszczenia, w której można wziąć pod uwagę ścianę lub sufit i natychmiast przekształcić je w charakterystyczny wygląd. Wyobraź sobie, że jest to miejsce, na którym deweloper będzie się mocno opierał w przyszłych rozszerzeniach. PC Building Simulator 2 Download by mnie zdenerwował i próbował znaleźć luźny zamiennik zamiast nowej płatnej premiery.

pc building simulator 2 do pobrania

Ale jest to warta zachodu kontynuacja, rozszerzająca się o autentyczną premierę z nowymi dodatkami i umiejętnościami oraz zagłębiającą się w takie rzeczy, jak podkręcanie i testy porównawcze, chociaż ma pewne problemy z tym, jak powinna odzwierciedlać budowę. Dowolny slot wystarczy. I tak dalej. Studia życiowe, które chcesz robić, ale może w czyimś tempie…

Host najnowszych funkcji

Symulator usprawnia rzeczywisty styl życia, ponieważ nie musisz się martwić o zepsucie wszystkiego w PC Building Simulator 2. Download znajdziesz poniżej. Jednocześnie overclocking, orurowanie i benchmarking są tak niezwykłe, że teraz nie masz mentalności na linii montażowej i poważnie próbujesz rozwiązywać problemy. Często odpowiedzią jest rozebranie PC, wyczyszczenie go, a następnie zamówienie elementu i jego wymiana.

Najgorzej jest, gdy jest to płyta główna i trzeba wszystko wyciągnąć. Symulatory budowania komputera PC to najwyższej klasy symulator, prawdopodobnie jeden z lepszych symulatorów, w jakie graliśmy, ponieważ nie można go oszukać jak kilku innych tytułów. Jest też mnóstwo DLC, które zawierają więcej licencjonowanych narzędzi, więc wiele, aby chronić Cię przed niebezpieczeństwem.

PC Building Simulator 2 przynosi ulepszoną grafikę

Może w Symulator budowania PC 2 do pobrania zdobędziesz lepszą wiedzę na temat kompatybilności i wypróbujesz kilka estetycznych konfiguracji, ale nie będziesz wiedział nic o ratowaniu paneli, niewłaściwie umieszczonych śrubach lub nakładaniu zbyt dużej ilości pasty termicznej. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z bardziej rozsądnych dostępnych symulatorów, dający złudzenie, że rozpoznajesz to, co robisz. Taka nasza opinia.

Jak pobrać poradnik PC Building Simulator 2?

  • Krok 1: Kliknij przycisk PC Building Simulator 2 Pobierz PC
  • krok 2: Twoje pobranie uruchamia darmowy instalator, oficjalnie utworzony dla GameC.pl
  • krok 3: Pobierz i zainstaluj plik. Następnie możesz zainstalować grę
  • krok 4: Przy dobrym połączeniu internetowym łatwo będzie pobrać grę
  • krok 5: Po zakończeniu instalacji możesz bezpłatnie korzystać z PC Building Simulator 2 na PC

PC Building Simulator 2 za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *