soulstice download

Soulstice Download

Download

Soulstice pobierz za darmo ze strony GameC. Gra ta ma ciemny, ostry ton, który wydaje się być prosto z początku 2000 roku. W rzeczywistości niektóre z jego twórczych osiągnięć mogą pojawić się w mandze Claymore lub Berserk. Jest to korzystne dla gry, ponieważ Soulstice dostarcza makabryczny, zrujnowany mit za darmo, opanowany przez przerażających nieumarłych, przerażających mutantów i morderczych zjaw.

Soulstice pobierz za darmo

Pewna grupa wrogów

Po zakończeniu długiego prologu fabuły, pozwól Pobieranie Soulstice  zanurzyć Cię w nastrojowym ekosystemie z okazjonalnymi małymi interpretacjami Briara i Lutni. Ta werbalna wymiana zdań to przyjemny sposób na podkreślenie mroku areny, chociaż, jak na mój gust, zbyt często powtarzają swoje komunikaty. Ale co kto lubi.

Niestety ta zmiana nie ma odpowiedniej animacji, co skutkuje niedopracowanym doświadczeniem dla gracza. Niestety, w wielu atakach brakuje płynnych animacji przejść, które mogłyby sprawić, że ruch będzie wyglądał na znacznie bardziej dopracowany. Ale dzięki temu twórcy ograniczają walkę, zamiast ją dekorować. Karmazynowa Dyscyplina musi upiększać ataki silniejszymi efektami ogłuszenia lub talentami do łamania zbroi.

Briar nadal nie śledzi poprawnie wrogów

3D beat ’em nie ma tak wielu wydań, ponieważ gatunek na to zasługuje. Bayonetta, Devil May Cry i Metal Gear Rising: Revengeance pozostawiły niezatarte wrażenie na długo po swoim debiucie, ale gier wideo tego rodzaju jest niewiele. Nowa pozycja gatunku to mile widziany impuls, a Soulstice Download obiecuje wiele wciągającej, opartej na akcji rozgrywki.soulstice download

Aby wykonać zadanie

Niezgrabny, skoncentrowany gadżet w połączeniu z ograniczonymi alternatywami ataków dystansowych prowadzi do frustrujących sytuacji podczas starcia z dużymi korporacjami wrogów. Podobnie urządzenie zaporowe, między którymi należy się rozsądnie przełączać, aby wskazywać wrogom, powinno częściej niż teraz ograniczać twoje możliwości ofensywne. Niemniej jednak uzależniający ruch i cudownie mroczna atmosfera gry Soulstice sprawiają, że warto ją pobrać.

Kataklizm uderzył w Święte Królestwo Keidas, powodując, że Wraith wypuścił hordy do sektora Soulstice Download. Złe istoty deprawują i opętują żywych, siejąc spustoszenie w całym królestwie. W odpowiedzi stworzono godnych uwagi piechurów zwanych Chimerami, aby przeciwstawić się zagrożeniu Wraith, ale maniery zmusiły dusze do życia jako jedność.

Wysłany na twoją misję

Grasz jako dwie młode siostry Chimera związane łańcuchem dusz: Briar, opancerzona, brutalnie potężna wojowniczka i Lute, widmowa zjawa. Twoim zadaniem jest infiltracja Keidasa, odebranie zapasów inwazji i uratowanie każdego, kogo zauważysz. Na szczęście pomyśleli – Gra Studio zrobiło to samo, wykorzystując swoją miłość do gatunku, aby Grę Soulstic tworzyć.

Związek między wrzoścem a lutnią

Soulstice Download czerpie pomysły z całego świata działania Styl rekreacji, wraz z Darksiders i obecnym restartem God of War. Jednak sport najbardziej przypomina Devil May Cry, zachodni reboot legendarnego zabijania demonów. Pomimo tego, że fandom krytykował go za swoje zboczenie, DmC miał sprytne umysły i smaczne ruchy, które z łatwością mogłyby przynieść mu lepszą nagrodę.

Bez duszy ma walkę zorientowaną na kombinację. Łączysz ze sobą jak najwięcej ataków wręcz, aby szybko i poprawnie wykończyć wrogów. Próbujesz tego, używając pada kierunkowego, aby przełączać różne bronie w locie.

Kilka lokacji w grze

Jej podstawową bronią jest potężna, obosieczna Soulstice z potężnym toporem jako bronią dodatkową. Możesz także zdobyć między innymi szybki bicz z ostrzami, przebijającą zbroję rękawicę i potężny łuk. Te bronie są oferowane w miarę zdobywania kolejnych poziomów w historii. Kolejny wojownik jest nadnaturalnie potężny i magicznie gotowy, ale także wyjątkowo ryzykowny.

Soulstice to świetne przypomnienie. Unikalne ataki wykonywane są za pomocą specjalnych danych wejściowych. Na przykład dwukrotne dotknięcie drążka ruchu podczas ataku wyzwala uderzenie pchnięcia. Dodatkowo możesz wcisnąć jednocześnie Skok i Atak, aby wyzwolić podbródkowy, podobny do DmC. W rzeczywistości ogólna szybkość i rytm walki w Soulstice Download przypominają walkę DmC.

W normalnych okolicznościach niektóre typy wrogów są niedostępne lub niewrażliwe, więc ataki w zwarciu Briara nie przynoszą żadnego efektu. Aby temu przeciwdziałać, Lute wyczarowuje wokół Briara magiczne ogrodzenie, tworząc unikalną aurę, która ujawnia demony za każdym razem, gdy do niego wejdą. DmC miał podobną mechanikę ze swoim gadżetem broni anioła i demona.

Konsekwencje małej apokalipsy

W Pobieranie Soulstice możesz użyć klawiszy LT/L2 lub RT/R2, aby przywołać pole przywołania lub pole wygnania. Najskuteczniejsze pola trwają około 10 sekund, a następnie Lute rozpoczyna dłuższy czas odnowienia, zanim będzie mogła je ponownie przywołać. Dlatego powinieneś skutecznie indukować i wyłączać pola w miarę postępu bitwy, aby przestać wypalać lutnię.

pobierz soulstice

Gra oferuje 2000 akcji

Kwadraty służą również do rozwiązywania zagadek. Niektóre struktury krystaliczne najlepiej ujawnia się za pomocą pola ewokacji, podczas gdy inne można zniszczyć tylko za pomocą pola wygnania. Soulstice Download nakłada te ograniczenia na twoją ścieżkę w miarę przechodzenia przez kolejne etapy platformówki, aby ulepszyć rozgrywkę między eksploracją a walką. Briar ma responsywny ruch, a akcja zwykle wydaje się szczera.

Stają się one coraz liczniejsze w miarę postępów w metropolii, z wybuchowymi skupiskami kryształów, które dezaktywujesz za pomocą lunety, aby uniknąć, lub potężnymi magicznymi minami, których unikasz, chyba że użyjesz w pobliżu swojej Dyscypliny. Gadżetowy samochód Briara pozostawia wiele do życzenia. Sama nie dostraja wrogów, więc będziesz chciał ręcznie dostroić ją do celów.

Pomimo pewnych elementów

Niektóre działania, takie jak ich ataki z doskoku, są słabo monitorowane, co sprawia, że ​​pozostałe ataki są w większości bezskuteczne. Dostępny jest również gadżet kierowania przewodnika, ale nie jest on dużo wyższy. Nawet jeśli masz obsesję na punkcie wrogiego Soulstice Download. Kontrola pola lutni zaostrza ten problem. Wiele spotkań z wrogami i bossami intensywnie korzysta z mechaniki pola ewokacji i wygnania.

W niepokojącym Soulstice Download z pomieszczeniami wypełnionymi wrogami skupienie się na właściwym przeciwniku może być wręcz mylące, zwłaszcza gdy priorytetem powinni być wrogowie w powietrzu. Innym mechanikiem podobnym do DmC jest urządzenie polowe. Wrogie potwory będą telegrafować swoje ataki, pozwalając ci łatwo wpleść manewry wymijające w twoją ofensywę.

Urzekający świat Soulstice

Będziesz musiał nieustannie żonglować różowymi i niebieskimi kwadratami, aby poprawnie atakować pozytywne typy wrogów, a Soulstice Download stale tasuje zasięg wroga, aby starcia były świeże. Brzmi to niesamowicie na papierze, ale staje się naprawdę nudne podczas treningu, gdy musisz manipulować polami, ścigając szybko przemieszczających się lub powietrznych wrogów.

Nie pomaga to, że wiele kombinacji Briara rzuca wrogami po pokoju, zmuszając cię do biegania za nimi zestresowanych. W Soulstice Download na PC pozytywne zatrzymanie ataku wydaje się zbyt długie, co powoduje, że walka wydaje się roztrzęsiona. Kolejny drobny problem: niektórym atakom brakuje animacji przejścia. Weźmy na przykład cierniowy krzew.

Zaprojektowane elementy bojowe

Rozprosz się w czasie pełnym kłopotów, a wiele z twoich sytuacji bojowych może szybko zmienić się z zabawnych w irytujące z powodu jednego błędu. Pola nie robią nic specjalnego, aby uzupełnić ruch. Zatem… Pobierz Soulstice w pełnej wersji z GameC i zobacz, czy mówimy prawdę :). Na przykład niebieski obszar musi zrobić więcej komórek, ponieważ niektórzy wrogowie, którzy tego potrzebują, są w powietrzu. To naprawdę miecz, który zmienia się w zależności od ataku.

Jednak pola nie próbują tego wyraźnie. Po prostu przyzywasz cień, aby zdemaskować oznaczonych kolorami wrogów, których musisz użyć zgodnie z projektem. Drobną skargą są irytująco długie efekty zapobiegające trafieniom. W grach akcji, połączenie się z atakiem nagradza cię rozproszonym uderzeniem zapobiegającym zderzeniu, które zamraża wroga na jedno lub dwa ciała, aby zwiększyć siłę uderzenia.

Jak pobrać Soulstice na komputer

  • Krok 1: Kliknij przycisk Soulstice Pobierz PC
  • krok 2: Twoje pobranie uruchamia darmowy instalator, oficjalnie utworzony przez GameC.
  • krok 3: Pobierz i zainstaluj plik. Następnie możesz zainstalować grę
  • krok 4: Przy dobrym połączeniu internetowym łatwo będzie pobrać grę
  • krok 5: Po zakończeniu instalacji możesz zacząć korzystać z Soulstice za darmo na PC

Soulstice Download

soulstice do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *