the sims 2 download

The Sims 2 Download

Download

Jesteś na naszej stronie, bo szukasz The Sims 2 Download, prawda? Perfekcyjnie! Pobierz The Sims 2 pełna wersja PL z naszej strony i rozpocznij zabawę jeszcze dziś!

Pobierz The Sims 2

The Sims 2 jest kontynuacją gry the Sims, ale jednocześnie wprowadza wiele nowych elementów, które nie były dostępne w poprzednich częściach. The Sims 2 download jest dostępne w pełnej wersji na naszej stronie gamec.pl. Witryna jest bardzo czytelna i polecana przez wielu użytkowników. Sami zapraszamy do sprawdzenia.

the sims 2 do pobrania

Wybór osobowości


Gracz ma możliwość samodzielnego wyboru osobowości sima oraz jego cech charakteru. Zdarzają się jednak sytuacje, że sim dziedziczy pewne cechy po swoich rodzicach. Zachowanie sima w dużej mierze zależy od wyborów użytkownika. Warto zauważyć, że nasz wychowanek przez całe swoje życie gromadzi wspomnienia, które mają kluczowy wpływ na jego zachowanie w przyszłości. Dobre wzorce sprawią, że będzie on dobrym oraz uczciwym człowiekiem. Należy pamiętać, że wszystko doświadczenia działają przez krótki lub długi okres czasu. Okres dzieciństwa ma duży wpływ na zachowanie sima w dorosłym życiu oraz relacje z innymi ludźmi. Wiele osób zastanawia się gdzie znaleźć simsy 2 do pobrania. Strona gamec oferuje pełne wersje gier z możliwością pobrania na swój komputer. Warto pamiętać, że Sim poza przyjaciołmi może mieć również wrogów. Budowanie domu obejmuje wiele zadań, którymi są konstrukcje strychów oraz tworzenie pięter. The sims 2 pobierz jest dostępne dla wszystkich osób zainteresowanych.

Preferencje gracza


Gra oferuje ponad sto obiektów, które mogą być dowolnie dopasowane według preferencji gracza. W celu wybudowania domu należy przybliżyć widok, ponieważ tylko w taki sposób można poznać wszystkie szczegóły życia naszego domu. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy poznać uczucia jakie wyraża Sim. Jeżeli na jego twarzy pojawi się uśmiech to znaczy, że jest zadowolony i niczego mu nie brakuje. Nowe moduły pozwalają stworzyć unikalne oraz szczegółowe twarze. Dozwolone jest również tworzenie unikatowych fryzur. Kobiety z pewnością docenią możliwość robienia makijażu. Dużą zaletą Sims 2 jest możliwość stworzenia realistycznego, trójwymiarowego świata. Od użytkownika zależy jak będzie wyglądało rzeczywistość oraz jakie konstrukcje znajdą się na mapie. Twórcy dodali multum opcji, które umożliwiają stworzenie unikalnego domu. Jest dostępne postawienie pięter, strychu, a także stworzenie spadzistego dachu. Ciekawą opcją jest możliwość podglądu lodówki Simów. W ten sposób możemy łatwo sprawdzić, czy nie brakuje im nic do jedzenia.

Opracowanie gry


Za opracowanie gry odpowiedzialna jest firma Maxis, jednak została wydana przez Willa Wrighta, który jest znanym oraz cenionym programistą i projektantem gier. Już na samym początku można było zauważyć dużą popularność, ponieważ sprzedaż była na bardzo wysokim poziomie. Firma nigdy wcześniej nie wyprodukowała tytułu, który byłby w stanie przynieść takie dochody. Na uwagę zasługuje fakt, że w dowolny sposób możemy zmieniać postać. Rysy twarzy, fryzura, kolor włosów a nawet karnacja może być dowolnie zmodyfikowana przez użytkownika. Ciekawym rozwiązaniem jest również określenie wieku dziecka. Wybierając swoją postać możemy określić również znak zodiadku. System tworzenia Sima jest znacznie bardziej rozbudowany w stosunku do poprzednich części. Jest on intuicyjny i pozwala stworzyć postać w bardzo krótkim czasie. Wszystkie parametry takie jak wygląd, mimika oraz twarz możemy utworzyć za pomocą kilku kliknięć. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ w poprzedniej części zajmowało to dużo więcej czasu.

Wychowanie postaci


Na uwagę zasługuje life score, który jest specjalnym współczynnikiem. Pokazuje jak on jak udaje nam się wychowywać Sima oraz przeprowadzać go przez kolejne etapy jego życia. Wiele elementów zostało zaprojektowanych na nowo, a tekstury są na zdecydowanie wyższym poziomie. Twórcy dołożyli wszelkich starań, żeby grafika stała na wysokim poziomie. W drugiej części została wprowadzona trójwymiarowa grafika, która nie była dostępna w pierwszej odsłonie. Współczesne karty graficzne mogą obsługiwać produkcję na najwyższych dostępnych wymaganiach systemowych. Grafika 3D spowodowała, że mogły zostać użyte rozwiązania, które nigdy wcześniej nie mogły być stosowane z powodu ograniczeń technicznych. Dzięki temu mimika twarzy bohaterów może być dowolnie zmieniana, a postaci zachowują się naturalnie. Warto zauważyć, że gracz może kontrolować swoją postać od momentu narodzin aż do do spokojnej starości.

The Sims 2 do pobrania – Losy bohatera

the sims 2 pobierz


Każda decyzja ma duży wpływ na losy bohatera i dlatego powinna być rozsądna oraz przemyślana. The sims 2 download jest dostępny na stronie gamec.pl, która oferuje pełne wersje najpopularniejszych gier. Dzięki całkowitemu prowadzeniu postaci gracz może wczuć się w rolę bohatera i skrupulatnie myśleć nad każdą decyzją. The Sims 2 jest kontynuacją jednej z najbardziej sławnych gier, która polegała na założeniu rodziny oraz kierowaniu jej losami. W drugiej części znacznej poprawie uległa grafika. W internecie jest dostępnych wiele poradników, które ułatwiają zakończenie rozgrywki. Poziom trudności nie stoi jednak na wysokim poziomie, dlatego nawet małoletnie osoby powinny poradzić sobie z zadaniami występującymi w grze. Głównym celem gry jest prawidłowe prowadzenie domu. Może on być zamieszkiwany przez jedną osobę lub pełną rodzinę. Rodzina może być przez stworzona od podstaw lub wybrana z jednej grup dostępnych w grze.

Kreator tworzenia rodziny


W tym celu twórcy wprowadzili specjalny kreator, który umożliwia stworzenie rodziny. Warto zauważyć, że gracz może według własnych preferencji określić wygląd raz wiek postaci, ale także wpłynąć na jego charakter i osobowość. Każdy Sim może posiadać dodatkowe umiejętności, którymi są przykładowo gotowanie oraz taniec. Jednym z najważniejszych aspektów jest budowanie domu. Pierwszym krokiem powinno być zbudowanie ścian oraz określenie położenia okien. Z upływem czasu można również wybudować dodatkowe piętro, które dodatkowo zwiększy możliwości mieszkania. Simleony są walutą, która jest dostępna w grze i za jej pośrednictwem możemy kupować określone przedmioty. Można je zdobyć, jeżeli chodzimy do pracy, ponieważ Sim jest w stanie wykonywać różne zawody. Każdy Sim przechodzi sześć faz swojego życia. Początkowo jest noworodkiem, a na końcu osobą starszą.

The Sims 2 Download na PC – pełna wersja + Mody

the sims 2 download

Z naszej strony partnerskiej pobierzesz pełną wersję The Sims 2 na PC oraz oczywiście mody, które są dodatkowo, dla tych którzy lubią pograć na modach. Gwarantujemy bezpieczny download, szybkie pobieranie oraz intuicyjną instalację gry. W razie pytań, prosimy pisać na maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *