twierdza krzyżowiec download

Twierdza Krzyżowiec Download

Download

Twierdza Krzyżowiec do pobrania. Pobierz pełną wersję Twierdza Krzyżowiec download czyli naszego instalatora gry Stronghold Crusader na PC po polsku.

Jest to kolejna część popularnej produkcji studia FireFly, która przenosi gracza do średniowiecza. Strategia ekonomiczna Stronghold: Crusader rozgrywa się na Bliskim Wschodzie, a charakterystycznym elementem są wyprawy krzyżowe, które były organizowane w XI oraz XII wieku.

Cele kampanii w Stronghold Crusader


Jest to świetny symulator, który pozwala użytkownikowi stworzyć własną twierdzę, w której stacjonować będzie ludność. Niezwykle ważne jest regularne zdobywanie pożywienia dla wojsk. Twierdza krzyżowiec download jest dostępny na stronie gamec.pl w pełnej wersji. Gracz będzie musiał stoczyć wiele bitew oraz odeprzeć przeciwników, którzy będą chcieli zdobyć jego zamek. Do dyspozycji są cztery różne kampanie. Dostępne są również nowe typy jednostek, takie jak grenadierzy, przenośne balisty oraz konni łucznicy. Na uwagę zasługuje również brak wody, ponieważ twórcy postanowili z niej zrezygnować. Dostępnych jest aż 25 jednostek bojowych, a także wieże, mangonele oraz trebeusze. Są rodzaje maszyn oblężniczych, które mogą być wykorzystane do zdobycia wrogich zamków. Warto zwrócić uwagę, że gracz może zmieniać także grubość muru. Można budować wiele defensywnych konstrukcji, do których należą wilcze doły, fosa. W czasie oblężenia przydatny jest wrzący olej, który zadaje wysokie obrażenia przeciwnikom. Gracz może się wcielić w Ryszarda Lwie Serce, Saladyna oraz Sułtana Syrii. Warto zwrócić uwagę, że Twierdza: Krzyżowiec posiada kampanie historyczne, które nawiązują do prawdziwych wypraw krzyżowych. W grze jest dostępny również edytor, który pozwala tworzyć własne scenariusze. Dobrze dopracowana jest także rozgrywka wieloosobowa, do której potrzebny jest dostęp do internetu. Jednocześnie może grać aż osiem osób.

Skąd i jak pobrać Twierdza Krzyżowiec?


Stronghold crusader pobierz ze strony gamec.pl w polskiej wersji językowej. Istnieje wiele stron, które oferują darmowe pełne wersje gier, ale w rzeczywistości są to wirusy, które mają na cele przejęcie danych użytkownika. Warto korzystać tylko ze sprawdzonych źródeł, które działają od wielu lat. W grze została zastosowana nowa rozdzielczość, dzięki której gracze mogą oglądać grafikę wykonaną na wysokim poziomie. Warto zauważyć, że jeden ekran umożliwia obejrzenie całego pola bitwy. Dzięki temu gracz może lepiej kontrolować wszystkie jednostki i szybciej wykonywać ruchy. Twórcy wprowadzili wiele poprawek, ale gra wykorzystuje ciągle ten sam silnik graficzny. Bitwy są teraz większe, a liczba jednostek może przekraczać 10 tysięcy.

stronghold crusader pobierz

Taka ilość może być widoczna na ekranie w jednym czasie. Został dodany także dodatkowy szlak krzyżowca oraz wiele nowych rodzajów przeciwników. W tej części gry wszystkie bitwy przeprowadzane są w klimatach pustynnych. Gracz musi pokonać jednostki Saracenów, niestety sprawa jest utrudniona, ponieważ starcia rozgrywają się na wrogim terenie. Szlak Krzyżowca to specjalnie przygotowana kampania, w której występują misje typu skirmish.

Dostępne kampanie


Po ukończeniu wszystkich takich misji gracz wygrywa kampanię. Dobrze wykonany jest także edytor map, a tworzenie własnych scenariuszy jest świetną zabawą, ponieważ nie ma w tym przypadku żadnych ograniczeń. Niestety terenów pod uprawę cały czas jest bardzo mało, dlatego należy dobrze szukać. Tylko na takich powierzchniach mogą powstawać farmy. Jest możliwość budowania potężnych warowni. Twierdza krzyżowiec pobierz ze strony gamec.pl, która jest sprawdzonym miejscem w internecie. Warto pamiętać, że w grze walka nie jest najważniejsza. Znacznie ważniejszym aspektem jest prowadzenie zrównoważonej gospodarki. Należy tworzyć różne rodzaje jednostek, ponieważ w ten sposób można zwiększyć swoje szanse podczas bitew. Ciekawym rozwiązaniem są maszyny oblężnicze, ponieważ jedna potrafi zadać większe obrażenia niż kilkadziesiąt żołnierzy. Takie elementy jak fosa oraz wilcze doły trzeba wykorzystywać w przemyślany sposób. Gracz może wynająć również arabskie wojska, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na tworzenie własnych jednostek. Dużym problemem jest walka z tak zwanymi “niewiernymi ludami”, które często podpalają budynki.

Najważniejsze budynki


W takiej sytuacji przydatne są studnie, które należy budować wcześniej. W pierwszej kolejności należy zbudować takie budynki jak spichlerz oraz farma. Należy mieć na uwadze, że do ich budowy potrzebna będzie powierzchnia pokryta trawą. W następnej kolejności warto zbudować chatę drwala oraz kamieniołom. Przydatna jest również kopalnia żelaza. Żeby transportować wydobyte surowce potrzebny będzie wół pociągowy. Z upływem czasu zacznie brakować ludzi do obsługi wszystkich obiektów. W takiej sytuacji niezbędne jest wybudowanie domu, który rozwiąże problem. Budowanie całego osiedla jest na początku jednak złym rozwiązaniem, ponieważ trzeba poczekać aż gospodarka będzie na to gotowa. Bardzo ważny jest młyn, który pozwoli zdobywać powiększenie dla regularnie powiększającego się społeczeństwa. Później można przejść do stawiania budynków rzemieślniczych takich jak warsztat łuczniczy, kuźnia, płatnerz oraz garbarnia. Oczywiście na początku nie będziesz miał wystarczająco surowców oraz funduszy, żeby wznieść wszystkie budynki jednocześnie.

Tworzenie jednostek


Dlatego spróbuj zbudować tylko kilka z nich, żeby móc rozpocząć tworzenie jednostek wojskowych.

twierdza krzyżowiec pobierz

Następnym krokiem jest postawienie zbrojowni oraz koszar, dzięki którym będziesz mógł tworzyć własne wojsko. Na tym etapie powinieneś już sobie poradzić z odparciem wrogiego ataku. Bardzo ważne jest regularne rozwijanie armii, ponieważ z upływem czasu siła wrogich jednostek wzrasta. Na uwagę zasługuje również stajnia, która pozwoli tworzyć rycerzy. Są oni niezbędni jeżeli twoim celem jest zdobycie twierdzy wroga. Pamiętaj, żeby nie przeprowadzać ataków zbyt wcześnie. Dopiero, gdy uzbierasz odpowiednią ilość jednostek możesz przeprowadzić atak. Głównym celem jest zabicie wrogiego lorda, ponieważ oznacza to zwycięstwo. Warto pamiętać również o odpowiednim zabezpieczeniu żywności oraz surowców. Wydobyte surowce można również sprzedać. Następnie możesz kupić kamienie, które będą ci potrzebne w przyszłości. Osoba, którą budujesz powinna być przede wszystkim silna pod względem gospodarczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *