wiedźmin 1 download

Wiedźmin 1 Download

Download

Wiedźmin 1 Download w pełnej wersji po polsku. Nasza instalka jest prawdopodobnie najszybszą instalką, jaką możesz spotkać.

Pobierz Wiedźmin 1 na swój komputer i odkryj czym jest prawdziwa przygoda w świecie fantasy! Wciel się w bohatera o nadludzkich zdolnościach, decyduj o losach pobocznych postaci i staw czoła strzygom i upiorom. Poznaj wyjątkową grę polskiej produkcji, która podbiła serca graczy na całym świecie i wciąż zdobywa nowych sprzymierzeńców. Czy będziesz jednym z nich?

Historia powstania

Dzisiaj mówi się, że Wiedźmin 1 to już gra legenda. Dlaczego?
Premiera wiedźmin 1 odbyła się w 2007 roku i od tamtej pory coraz bardziej zyskuje na popularności. Historia głównego bohatera, Geralta z Rivii bazuje na powieściach Andrzeja Sapkowskiego. Co ciekawe, kiedy producent gry, CD Projekt RED, wykupował prawa do marki od autora, ten ocenił je na marne kilkanaście tysięcy złotych. Współcześnie, marka warta jest miliony a kolejne hitowe produkcje tylko ją wzbogacają.
Już po 3 dniach od premiery w Polsce, ustanowiono rekord w ilości sprzedanych egzemplarzy co również przełożyło się na sprzedaż światową. Chcesz być częścią tej historycznej gry? Wiedźmin 1 do pobrania u nas, na gamec.pl bez żadnych ograniczeń.

Fabuła gry

Akcja gry rozpoczyna się na kilka lat po zakończeniu książkowej sagi. W głównego bohatera Geralta wcielamy się w momencie kiedy nagle budzi się i nie pamięta niczego co zdarzyło się przez ostatnie 5 lat jego życia.
Osłabionego i zdezorientowanego bohatera odnajdują inni wiedźmini — Vesemir i Lambert.

pobierz wiedźmin 1

Dzięki nim, przygody Geralta rozpoczynamy w ruinach twierdzy Kaer Morhen gdzie poznaje więcej sprzymierzeńców. Spokój przerwany zostaje przez zgraję bandytów zwanych Salamandrą, którzy atakują zamek. Dzięki wybitnej magii Triss Merigold udaje się odeprzeć atak i zabić przywódcę nieprzyjaciół, jednak pokonanie jednego z wiedźminów — Leo oraz uprowadzenie tajnych wiedźmińskich mutagenów sprawia, że Wiedźmini decydują się na odważne, lecz bardzo niebezpieczne działanie. Zdecydowali bowiem, że udadzą się w cztery strony świata, aby odnaleźć skradzione mutageny i pomścić śmierć przyjaciela. Celem głównego bohatera będzie Wyzima, stolica królestwa Temerii. Cała droga do tego miasta jest usiana niebezpieczeństwami, ale co się okazuje na miejscu przedostanie się do środka jest równie wielkim wyzwaniem. Gracz musi pokonać nie tylko tamtejsze zjawy, ale także przekonać do siebie tamtejszych mieszkańców, aby pozwolili mu przekroczyć bramy miasta.
Jak widać, historia Białego Wilka jest niesamowicie wciągająca już od pierwszych momentów gry, a jej akcja z każdym momentem angażuje gracza coraz bardziej i przenosi go we wspaniały świat fantasy.
Wiedźmin 1 download jest dostępny na naszej stronie, pomóż bohaterom odnaleźć skradzione mutageny i przeżyj niezapomnianą historię.

Dlaczego Wiedźmin 1 jest tak epicki?

Każdy z graczy z pewnością mógłby wymienić szereg zalet gry, ale to, co powinno przekonać Cię do pobrania gry to:

 • Wciągająca fabuła
  Świat wiedźmina opisany w powieściach Sapkowskiego, jest bardzo wiernie odwzorowany w pierwszej części gry, dzięki czemu gracz może liczyć na niesamowitą przygodę, która sięga poza ramy książek.
 • Wielowątkowość
  Niezaprzeczalnym atutem gry jest jej zróżnicowany wątek fabularny, zależny od decyzji podejmowanych przez głównego bohatera. Dzięki podejmowanym decyzjom grę można odkrywać na wiele sposobów. Jedną z pierwszych poważnych decyzji, z jaką przyjdzie nam się mierzyć, będzie określenie się w konflikcie po stronie elfów i krasnoludów lub po stronie ludzi. Przygody Wiedźmina będą zależne od podjętej decyzji, a Ty po skończonej grze, możesz rozpocząć ją na nowo, aby odkryć przygody ukryte po drugiej stronie konfliktu.
 • Słowiański klimat
  Nie ma drugiej takiej gry, która tak wiele czerpie z polskiej mitologii, legend i folkloru. Jeśli jest Ci bliski polski klimat ta gra z pewnością Cię oczaruje. Pobierz z naszej strony Wiedźmin 1 i przekonaj się ile z polskich elementów uda Ci odnaleźć się w grze (wskazówka: szukaj godła, strojów, nazw miejscowości i wiele więcej). Dzięki tak mocnemu nacechowaniu gry polskością rodzimy gracz na pewno poczuje dumę z tak wielkiego narodowego osiągnięcia.
 • Dubbing i podkład muzyczny
  Mówi się, że podkład muzyczny w wiedźminie 1 wraz z wybitnym polskim dubbingiem tworzy zestaw idealny. Mroczny klimat gry oraz osobowość charakterów świetnie reprezentują głębokie i tajemnicze męskie jak i damskie głosy.
 • Humor oraz legendarne teksty
  Wiedźmin 1 to nie tylko niezapomniana przygoda trzymająca gracza w napięciu, ale przede wszystkim świetna zabawa. Humor z książki został idealnie przeniesiony do gry, co więcej, został wzbogacony o viralowe, niezapomniane teksty, dwuznaczne powiedzenia i powalające na łopatki gry słowne. Jeśli chcesz je poznać, koniecznie ściągnij Wiedźmin 1 z naszej strony z polskim dubbingiem i poznaj prawdziwy polski humor.

Wiedźmin 1 download — początek epickiej przygody

Wiedźmin doczekał się już wielu części oraz dodatków do gier, ważne jednak aby zacząć od Wiedźmin 1, aby poznać całą historię Białego Wilka oraz rozumieć wszystko, co wpływa na legendarność tej gry.

wiedźmin 1 do pobrania na pc


Jeśli jesteś prawdziwym wyjadaczem fantasy zachęcam do przeczytania sagi o wiedźminie, aby zrozumieć wszystkie smaczki zawarte w grze. Co więcej, aktualnie dostępnej jest mnóstwo dodatkowej rozrywki związanej z wiedźminem. Począwszy od gier planszowych, gier na androida, przez seriale, filmy animowane, a nawet pełen pakiet gadżetów czy odzieży. Jeśli chcesz złapać zajawkę na wiedźmiński szał, musisz zacząć od samego początku — Wiedźmin 1 do pobrania jest u nas, bez żadnych ograniczeń

Jak widzisz, Wiedźmin 1 to nie tylko gra, a początek niezapomnianej przygody, która tylko czeka, aż ją przeżyjesz. Dzięki naszej stronie gamec.pl Wiedźmin 1 jest dla Ciebie dostępny bez żadnych przeszkód. Sprawdź wymagania sprzętowe i porównaj je ze swoim PC. Dla pełnej funkcjonalności gry warto, aby były one optymalne.
Daj się ponieść niesamowitej historii, która przeniesie Cię w niezapomniany świat magii, nadludzkich zdolności, bohaterstwa, wątków miłosnych, a nawet erotycznych oraz do miejsca, które stało się najpopularniejszą polską grą RPG podbijającą serca gamerów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *